JO19-1
Spelers
–
Staf
–
Shirtsponsor: Bouwbedrijf Janssen Herveld
Komende wedstrijden
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Competitie | za 06 apr | 12:00 | WVW JO19-1 | SVHA JO19-1 | regulier |
za 13 apr | 12:30 | SVHA JO19-1 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | regulier |
za 20 apr | 14:30 | SC Bemmel JO19-2 | SVHA JO19-1 | regulier |
za 11 mei | 15:00 | DIO '30 JO19-1 | SVHA JO19-1 | regulier |
Laatste uitslagen
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | Competitie | za 23 mrt | 12:30 | SVHA JO19-1 | De Treffers JO19-1 | 1 - 0 | regulier |
za 16 mrt | 16:00 | OSC JO19-2 | SVHA JO19-1 | 2 - 2 | regulier |
za 09 mrt | 12:45 | SVHA JO19-1 | Heumen JO19-1 | 4 - 1 | regulier |
za 02 mrt | 15:00 | Leones JO19-1 | SVHA JO19-1 | 0 - 7 | regulier |
Stand Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | Groesbeekse Boys JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 29 | 9 |
2 | sv DFS JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 28 | 12 |
3 | SVHA JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 17 |
4 | DIO '30 JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | 15 |
5 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 16 | 21 |
6 | SCW '23 JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 10 | 20 |
7 | OSC JO19-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 16 |
8 | SML JO19-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 22 |
Stand Onder 19 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 09
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | OSC JO19-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 17 | 4 |
2 | Bennekom JO19-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 24 | 10 |
3 | Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 15 | 13 |
4 | SC Bemmel JO19-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 15 | 13 |
5 | Eldenia JO19-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 31 |
6 | SVHA JO19-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 20 | 19 |
7 | SML JO19-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 21 |
8 | SCW '23 JO19-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 | 27 |
Stand Onder 19 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 5
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | De Treffers JO19-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 17 | 8 |
2 | Nijmegen JO19-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 13 | 4 |
3 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 17 | 14 |
4 | SVHA JO19-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 9 | 7 |
5 | Heumen JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | 8 |
6 | OSC JO19-2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 12 | 10 |
7 | DIO '30 JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 7 |
8 | WVW JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 |
9 | DDV '23 JO19-1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 12 |
10 | AWC JO19-2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 8 |
11 | SC Bemmel JO19-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 17 |
Programma Onder 19 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 5
Datum | Tijd | Thuis | Uit | za 30 mrt | 12:00 | WVW JO19-1 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 |
za 06 apr | 12:00 | WVW JO19-1 | SVHA JO19-1 |
za 06 apr | 12:30 | Nijmegen JO19-1 | Heumen JO19-1 |
za 06 apr | 14:30 | SC Bemmel JO19-2 | DDV '23 JO19-1 |
za 06 apr | 15:00 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | DIO '30 JO19-1 |
za 06 apr | 15:30 | De Treffers JO19-1 | AWC JO19-2 |
Uitslagen Onder 19 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 5
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | za 23 mrt | 14:30 | DDV '23 JO19-1 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | 3 - 4 |
za 23 mrt | 12:30 | AWC JO19-2 | OSC JO19-2 | 2 - 2 |
za 23 mrt | 12:30 | SVHA JO19-1 | De Treffers JO19-1 | 1 - 0 |
za 16 mrt | 16:00 | OSC JO19-2 | SVHA JO19-1 | 2 - 2 |
za 16 mrt | 15:15 | De Treffers JO19-1 | DIO '30 JO19-1 | 2 - 1 |
za 16 mrt | 15:00 | ST UHC/AAC Olympia JO19-1 | SC Bemmel JO19-2 | 7 - 2 |
-
-
JO19-1 2020-2021
-