JO15-1
Spelers
–
Staf
–
Shirtsponsor: Slagerij Diepeveen
Komende wedstrijden
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Competitie | za 20 apr | 12:30 | SVHA JO15-1 | SCW '23 JO15-1 | regulier |
ma 22 apr | 19:30 | SVHA JO15-1 | SDS' 55 JO15-1 | regulier |
za 11 mei | 12:30 | SVHA JO15-1 | vv Ewijk JO15-1 | regulier |
za 18 mei | 11:00 | Bennekom JO15-3 | SVHA JO15-1 | regulier |
Laatste uitslagen
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | Competitie | za 13 apr | 13:00 | ONA '53 JO15-1 | SVHA JO15-1 | 0 - 2 | regulier |
za 23 mrt | 10:15 | Kesteren JO15-1 | SVHA JO15-1 | 2 - 1 | regulier |
za 16 mrt | 12:30 | SVHA JO15-1 | Excelsior Z. JO15-1 | 2 - 2 | regulier |
za 09 mrt | 12:00 | Uchta JO15-1 | SVHA JO15-1 | 0 - 2 | regulier |
Stand Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | DTS Ede JO15-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 27 | 2 |
2 | Kesteren JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 24 | 7 |
3 | sv DFS JO15-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 21 | 11 |
4 | Excelsior Z. JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | 9 |
5 | ONA '53 JO15-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 8 |
6 | SVHA JO15-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 11 | 19 |
7 | SC Valburg JO15-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 10 | 42 |
8 | AWC JO15-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 8 | 23 |
Stand Onder 15 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 07
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | De Treffers JO15-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 17 | 5 |
2 | Kesteren JO15-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 24 | 9 |
3 | Excelsior Z. JO15-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 12 | 2 |
4 | SVHA JO15-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8 | 7 |
5 | vv Ewijk JO15-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | 13 |
6 | sv DFS JO15-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 17 | 17 |
7 | DVSG JO15-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | 12 |
8 | Juliana '31 JO15-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 36 |
Stand Onder 15 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 2
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT | 1 | sv DFS JO15-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 28 | 6 |
2 | SVHA JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 13 | 5 |
3 | Excelsior Z. JO15-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 26 | 15 |
4 | SCW '23 JO15-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 18 | 8 |
5 | Bennekom JO15-3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 20 | 14 |
6 | Kesteren JO15-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 18 | 18 |
7 | vv Ewijk JO15-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 18 | 10 |
8 | Uchta JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 13 |
9 | Fortissimo JO15-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 22 | 24 |
10 | ONA '53 JO15-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 10 | 14 |
11 | Spero JO15-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 6 | 34 |
12 | SDS' 55 JO15-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 35 |
Programma Onder 15 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 2
Datum | Tijd | Thuis | Uit | za 20 apr | 10:00 | sv DFS JO15-1 | ONA '53 JO15-1 |
za 20 apr | 10:30 | Spero JO15-2 | Kesteren JO15-1 |
za 20 apr | 11:00 | vv Ewijk JO15-1 | Bennekom JO15-3 |
za 20 apr | 12:00 | Fortissimo JO15-1 | SDS' 55 JO15-1 |
za 20 apr | 12:30 | SVHA JO15-1 | SCW '23 JO15-1 |
ma 22 apr | 19:30 | SVHA JO15-1 | SDS' 55 JO15-1 |
di 23 apr | 20:00 | Uchta JO15-1 | Excelsior Z. JO15-1 |
Uitslagen Onder 15 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 2
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | za 13 apr | 13:00 | ONA '53 JO15-1 | SVHA JO15-1 | 0 - 2 |
za 13 apr | 10:30 | Excelsior Z. JO15-1 | Spero JO15-2 | 3 - 3 |
za 13 apr | 10:30 | SDS' 55 JO15-1 | sv DFS JO15-1 | 0 - 3 |
za 13 apr | 10:00 | Uchta JO15-1 | vv Ewijk JO15-1 | 2 - 1 |
za 13 apr | 10:00 | SCW '23 JO15-1 | Bennekom JO15-3 | 5 - 0 |
za 13 apr | 08:45 | Kesteren JO15-1 | Fortissimo JO15-1 | 4 - 4 |
za 06 apr | 12:00 | Fortissimo JO15-1 | Excelsior Z. JO15-1 | 3 - 6 |
za 06 apr | 11:15 | vv Ewijk JO15-1 | SCW '23 JO15-1 | 2 - 0 |
za 06 apr | 11:00 | Bennekom JO15-3 | ONA '53 JO15-1 | 2 - 0 |
za 06 apr | 09:30 | sv DFS JO15-1 | Kesteren JO15-1 | 5 - 2 |