Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Staf

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 02 jun10:00SVHA 4Spero 92 - 1regulier
zo 05 mei09:45DVSG 4SVHA 42 - 2regulier
zo 21 apr11:00SC Millingen 7SVHA 44 - 2regulier
zo 14 apr09:30Eldenia 8SVHA 43 - 1regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 02
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Eldenia 8201811558123
2SVHA 4201514468835
3RKSV Driel 3201244405433
4SC Millingen 7201127356553
5DIOSA 420956325643
6Blauw Wit 8208210265862
7OSC 6208111256677
8DVSG 4207310244552
9De Bataven 10206212204257
10AVIOS/DBV 3203116103385
11Spero 9202018633101
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 02
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 02 jun10:00SVHA 4Spero 92 - 1
zo 02 jun09:30Eldenia 8Blauw Wit 83 - 1
Stand beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 74
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA 431114106
2Beuningse Boys 4311141010
3SCW '23 23111488
4DIO '30 431114812
Stand beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1De Gazelle 211003120
2Rigtersbleek 21100391
3Etten 41100381
4La Première 41100371
5Bon Boys 41100361
6DVV 71100361
7sv Loil 31100361
8UD W. 81100350
9SVHA 41100351
10DIO '30 71100340
11Gendringen 41100374
12Loo 31100363
13Hector 41100341
14DIOSA 51100330
15Heino 35+11100330
16MASV 41100330
17v.v. Twenthe 81100330
18UDI 31100330
19Trekvogels 71100353
20Drienerlo 21100342
21EFC PW 1885 21100342
22Dierense Boys 21100331
23Ruurlo 61100331
24Saasveldia 61100331
25Woezik 91100331
26Heeten 51100365
27Langeveen 41100354
28Eendracht Arnhem 41100332
29Heumen 31100332
30Lochuizen 21100332
31Trekvogels 91100332
32SC Doesburg 41100321
33MVV '29 71100321
34Langeveen 31100310
35ZAC 21100310
36Holten 81100355
37WVW 51100344
38KCVO 51100333
39Reunie 41100333
40Doetinchem 31100333
41FC Dinxperlo 41100322
42ABS 71100322
43DTC '07 51100322
44VDZ 51100311
45Eendracht Arnhem 60000000
46v.v. Hellendoorn 31001055
47AWC 51001044
48SSA Wisch 51001033
49Terwolde 21001033
50Pax 91001033
51FC Trias 61001022
52Sallandia 41001022
53De Tukkers 51001022
54SC Rijnland 31001011
55Heino 111001056
56Sportlust Vroomshoop 21001045
57SC Meddo 31001023
58SC Millingen 51001023
59VDZ 41001023
60Woezik 81001023
61Luctor Et Emergo 35+11001012
62VIOD 81001012
63Dalfsen 61001001
64SDOL 51001001
65OSC 61001035
66S.V. Losser 31001024
67S.V. Losser 41001024
68DVC '26 61001013
69Noord Veluwe Boys 21001013
70Pax 81001013
71Union 61001013
72Westendorp 21001047
73VDZ 71001036
74Reunie 51001014
75Aquila 31001003
76Hector 61001003
77UD W. 51001003
78VDZ 61001003
79Wijhe '92 71001003
80Angeren 41001015
81DSZ 31001004
82EFC PW 1885 31001016
83VDZ 91001016
84Sc Westervoort 51001016
85Hengelo 21001005
86DTC '07 41001017
87Halle 31001018
88FC Berghuizen 41001019
89Sc. Overwetering 35+110010012
Stand beker reserve zondag 2e ronde Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1FC Dinxperlo 41100360
2Trekvogels 71100350
3ABS 71100362
4Reunie 41100363
5DIO '30 71100352
6Rigtersbleek 21100352
7Etten 41100341
8sv Loil 31100341
9MVV '29 71100330
10Saasveldia 61100330
11La Première 41100365
12EFC PW 1885 21100343
13Eendracht Arnhem 41100332
14Ruurlo 61100332
15Heino 35+11100321
16Loo 31100321
17Trekvogels 91100310
18Hector 41100333
19KCVO 51100333
20VDZ 51100333
21MASV 41100311
22DTC '07 51100311
23Dierense Boys 21001033
24Drienerlo 21001033
25Heeten 51001033
26Heumen 31001011
27Langeveen 41001011
28Holten 81001056
29UD W. 81001034
30DVV 71001023
31Lochuizen 21001023
32Eendracht Arnhem 61001012
33ZAC 21001012
34SVHA 41001001
35Bon Boys 41001036
36v.v. Twenthe 81001025
37Woezik 91001025
38SC Doesburg 41001014
39Doetinchem 31001014
40Langeveen 31001003
41UDI 31001003
42De Gazelle 21001026
43DIOSA 51001005
44Gendringen 41001006