Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Staf

Trainer:

Leider: Michiel Latta & Thomas Lamers

Grensrechter: Wim Veldhorst

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 21 mei10:00Spero 9SVHA 41 - 4regulier
zo 14 mei10:00SVHA 4RKSV Driel 34 - 0regulier
zo 23 apr10:00SVHA 4Blauw Wit 83 - 1regulier
zo 16 apr10:00OVC '85 2SVHA 41 - 4regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Angeren 42219215913222
2Eldenia 8221813558939
3SVHA 4221417437251
4Beuningse Boys 4221246404942
5RKSV Driel 3221237387950
6SC Bemmel 7221048346056
7De Bataven 8228113253876
8Blauw Wit 8225710224454
9ST: CHRC-RVW 3226313214659
10Eldenia 7227015215168
11OVC '85 22241171340111
12Spero 9223118102597
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 04 jun12:15Beuningse Boys 4OVC '85 23 - 0
zo 04 jun09:15De Bataven 8Blauw Wit 83 - 2
ma 29 mei12:15Beuningse Boys 4SC Bemmel 72 - 2
ma 29 mei10:30ST: CHRC-RVW 3Spero 90 - 1
Stand beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 20
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Brakkenstein 732016128
2Woezik 832016108
3DIO '30 43201698
4SVHA 430030411