Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Germ Veens, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Michael Hijmans, Dirk Hendriks van Warbij, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 26 mei10:00SVHA 4Elistha 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
do 23 mei20:00Kolping-Dynamo 4SVHA 43 - 1regulier
zo 19 mei09:45Brakkenstein 9SVHA 45 - 3regulier
zo 12 mei10:00SVHA 4Nijmegen 69 - 0regulier
zo 05 mei12:00SC Millingen 7SVHA 43 - 4regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Elistha 2211920598111
2Eldenia 9211614497634
3Union 5211407428358
4Blauw Wit 6211236396843
5De Bataven 7201154386433
6SVHA 4211227389255
7Brakkenstein 9211128355341
8SC Millingen 7215313184991
9Kolping-Dynamo 4214512173965
10ST: De Treffers/Rood Wit 2213315122959
11Nijmegen 620221681996
12SC Millingen 821201962491
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUit
zo 26 mei09:30Nijmegen 6SC Millingen 7
zo 26 mei09:30SC Millingen 8De Bataven 7
zo 26 mei09:30Blauw Wit 6Eldenia 9
zo 26 mei10:00SVHA 4Elistha 2
zo 26 mei10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2Brakkenstein 9
zo 26 mei13:00Union 5Kolping-Dynamo 4
wo 29 mei19:00De Bataven 7Nijmegen 6
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUitUitslag
do 23 mei20:00Kolping-Dynamo 4SVHA 43 - 1
zo 19 mei13:00Kolping-Dynamo 4Blauw Wit 63 - 3
zo 19 mei12:00SC Millingen 7ST: De Treffers/Rood Wit 24 - 1
zo 19 mei12:00De Bataven 7Nijmegen 6
zo 19 mei11:30Eldenia 9Union 52 - 6
zo 19 mei11:00Elistha 2SC Millingen 83 - 1
zo 19 mei09:45Brakkenstein 9SVHA 45 - 3
zo 12 mei13:00Kolping-Dynamo 4Elistha 20 - 4
zo 12 mei12:00SC Millingen 8Eldenia 90 - 7
zo 12 mei11:00Union 5Brakkenstein 92 - 3
zo 12 mei10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2De Bataven 72 - 2
zo 12 mei10:00SVHA 4Nijmegen 69 - 0
zo 12 mei09:30Blauw Wit 6SC Millingen 76 - 2
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 026
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 933009102
2SVHA 43111446
3CHRC 23102387
4RKSV Driel 430121411