Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Germ Veens, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Michael Hijmans, Dirk Hendriks van Warbij, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 19 jan10:00VDZ JO13-2SVHA JO13-1oefen
za 19 jan15:00SVHA JO17-1WVW JO17-1Oefen
vr 25 jan19:00SVHA JO11-1CHRC JO11-1Oefen
za 26 jan13:00SVHA JO15-1Spero JO15-2Oefen
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 02 dec10:00SVHA 4De Bataven 73 - 0regulier
zo 25 nov09:30SVHA 4Blauw Wit 62 - 2regulier
zo 18 nov10:00SVHA 4Kolping-Dynamo 46 - 4regulier
zo 11 nov10:00SVHA 4SC Millingen 88 - 1regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Elistha 21091028376
2Blauw Wit 6981025377
3Eldenia 99702213312
4De Bataven 711623202717
5SVHA 410613195226
6Union 510604182728
7Brakkenstein 910505152323
8SC Millingen 710325112640
9ST: De Treffers/Rood Wit 21021771126
10Kolping-Dynamo 4810731431
11Nijmegen 6910831145
12SC Millingen 810001001047
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUit
zo 27 jan09:30Nijmegen 6SC Millingen 8
zo 27 jan10:30GVA 4Blauw Wit 6
zo 27 jan10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2SVHA 4
zo 27 jan12:00SC Millingen 7Eldenia 9
zo 27 jan13:00Kolping-Dynamo 4Union 5
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 026
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 933009102
2SVHA 43111446
3CHRC 23102387
4RKSV Driel 430121411