Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

20141110_181959
30 juni 2015

Pupillen Indeling 2015 / 2016

Beste Leden en ouders en/of verzorgers,

Hier de indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2015-2016. Deze zijn evenals voorgaande jaren onder voorbehoud.
De indelingen zijn samengesteld door de TC met behulp van spelersbeoordelingen door de trainers/leiders en eigen waarnemingen.

Wij zijn gedwongen geweest om teams door krapte aan te vullen met jongere spelers.

Indien er vragen en/of opmerkingen zijn, kunnen deze uitsluitend gemaild worden naar: technischecommissie@svha.nl
De Technische Commissie zal dan zo snel mogelijk contact met u/jullie opnemen.

Met sportieve groet,

De Technische Commissie SVHA

 

Team Mini
Naam
1 Senne van Anrooij
2 Evi van Elk
3 Loek Gonzales Wennekes
4 Nikki van Huenen
5 Noud van Maanen
6 Stijn Scholten
7 Marijn Swartjes
8 Fero Besselink
Trainer Sanne Budding
Trainer Lisa Budding
Training Vrijdag 18:00 19:00

 

Team F4
Naam
1 Xander van Baal
2 Niek Frentz
3 Sander Hartemink
4 Bram van Huenen
5 Maas Kroes
6 Sem van Nieuwenhuijsen
7 Isa Vermeulen
8 Isa van Anrooij
9 Liz Jansen
Trainer Sanne Budding
Trainer Lisa Budding
Training Woensdag 18:30 19:30
Training

 

Team F3
Naam
1 Skye Aalbers
2 Norah  Bisschop
3 Diego de Zeeuw
4 Thomas Wouters
5 Sofie Herckenrath
6 Kyano Looijen
7 Raoul Siefkes
8 Bente Feije
9 Roel Gerritsen
Trainer Ludo Boerstoel (cios leerling)
Leider Vacant (ouders)
Training Maandag 18:00 19:00
Training

 

Team F2
Naam
1 Dylan Hosmar
2 Tim Kwint
3 Julie Hermans
4 Ferran Nikkelen
5 Nathan Pieters
6 Sophie Geluk
7 Dries Vonk Noordegraaf
8 Charlize Davies
Trainer Rene Pieters
Leider Vacant
Training Woensdag 18:00 19:00

 

Team F1
Naam
1 Tim  Berends
2 Jay Daniel
3 Roan Gaal
4 Lev van Hulst
5 Tim van Lent
6 Cas van Schaik
7 Mart Vink
8 Bart Winnemuller
Trainer Timon Berends
Trainer Julian Akkerman
Training Woensdag 18:15 19:15
Training Vrijdag 16:00 17:00

 

Team E3
Naam
1 Ard Cornelissen
2 Tijn Jansen
3 Tieme van Harn
4 Bjorn de Jager
5 Jens Kroes
6 Levi van Meel
7 Yannes Vonk Noordegraaf
8 Jorn van Vugt
9 Teun Wittenberg
Trainer Menno Lintsen
Leider Heino Jansen
Training Maandag 18:00 19:00
Training Woensdag 18:30 19:30

 

Team E2
Naam
1
2 Ivar van der Lienden
3 Harm van Oss
4 Maurits Peelen
5 Senne Pieters
6 Maurice Siefkes
7 Koen Tunessen
8 Vasco van der Lienden
Trainer Roy Kuiper
Leider Sven Oppel
Training Dinsdag 19:00 20:00
Training Donderdag 19:00 20:00

 

Team E1
Naam
1 Joey van Aggelen
2 Stijn van Bergen
3 Mats Krijnen
4 Nils van Meer
5 Victor van der Oord
6 Rowan Schuiling
7 Sem van de Ven
8 Tijn Verwoert
Trainer Leen Verwoert
Leider Michael van de Ven
Training Woensdag 18:15 19:15
Training Vrijdag 15:45 16:45

 

Team D2
Naam
1 Rens Boersma
2 Geerran van den Broek
3 Tim van de Broek
4 Tim Cornellissen
5 Rowdy Fransen
6 Menno Gerritsen
7 Jordy van Haarlem
8 Dennis  Hendriks
9 Sam van Hulst
10 Micha van der Kruk
11 Stan van Noordenburg
12 Stijn Onderstal
13 Julian Peters
14 Mick Reimer
15 Dennis  van Sijll
Trainer Ronald Hendriks
Trainer Jurrian Langelaar
Leider Stef Onderstal
Training Maandag 19:00 20:00
Training Woensdag 18:45 19:45

 

Team D1
Naam
1 Nick Bartholomäus
2 Sem Bode
3 Hylke van Bommel
4 Olav Hartman
5 Bram Latta
6 Namco van der Lienden
7 Daan van der Linden
8 Tijn Luiken
9 Kai van Mil
10 Leon van Nieuwenhuijsen
11 Geert van Osch
12 Mark van de Pol
13 Sem Verwoert
14 Julian Zwijnen
Trainer Richard Zwijnen
Leider Edwin van Brandenburg
Training Maandag 19:00 20:00
Training Woensdag 19:15 20:15