Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag VR2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Shirtsponsor: 

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 30 okt13:00RKSV Driel VR2SVHA VR2regulier
za 06 nov12:45SVHA VR2Oranje Blauw VR1regulier
za 20 nov12:25CHRC VR1SVHA VR2regulier
za 27 nov12:45SVHA VR2Wageningen VR1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 23 okt12:10WAVV VR1SVHA VR20 - 0regulier
za 02 okt14:00Woezik VR2SVHA VR22 - 2regulier
za 25 sep13:00SVHA VR2Dodewaard VR10 - 6regulier
za 18 sep12:00Stroe VR1SVHA VR23 - 0beker
Stand Vrouwen Zaterdag 5e klasse 6
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1RKSV Driel VR133009155
2Oranje Blauw VR14211769
3CHRC VR122006132
4Dodewaard VR12110482
5Woezik VR23111445
6WAVV VR141124511
7Spero VR1 (zat)3102396
8RKSV Driel VR231023611
9SVHA VR23021228
10Kesteren VR21001034
11Wageningen VR12002019
Programma Vrouwen Zaterdag 5e klasse 6
DatumTijdThuisUit
za 30 okt11:00Wageningen VR1CHRC VR1
za 30 okt12:00Kesteren VR2Dodewaard VR1
za 30 okt13:00RKSV Driel VR2SVHA VR2
za 30 okt15:00Spero VR1 (zat)WAVV VR1
za 30 okt15:00RKSV Driel VR1Woezik VR2
za 06 nov11:15CHRC VR1Spero VR1 (zat)
za 06 nov11:30WAVV VR1Kesteren VR2
za 06 nov12:45SVHA VR2Oranje Blauw VR1
za 06 nov13:00Dodewaard VR1RKSV Driel VR2
za 06 nov16:30Woezik VR2Wageningen VR1
Uitslagen Vrouwen Zaterdag 5e klasse 6
DatumTijdThuisUitUitslag
za 23 okt16:15Woezik VR2RKSV Driel VR22 - 1
za 23 okt14:45Spero VR1 (zat)Wageningen VR15 - 0
za 23 okt12:25CHRC VR1Oranje Blauw VR16 - 0
za 23 okt12:10WAVV VR1SVHA VR20 - 0
za 23 okt11:00Kesteren VR2RKSV Driel VR13 - 4
za 16 okt12:00Wageningen VR1WAVV VR11 - 4
Stand beker zaterdag poulefase Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 05
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Stroe VR122006120
2ZVV '56 VR32101329
3SVHA VR22002005
Uitslagen beker zaterdag poulefase Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 05
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 sep12:00Stroe VR1SVHA VR23 - 0
za 11 sep12:30SVHA VR2ZVV '56 VR30 - 2
za 04 sep12:00ZVV '56 VR3Stroe VR10 - 9