Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag VR1

Spelers

Staf

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 30 okt14:30Kesteren VR1SVHA VR1regulier
za 06 nov15:30SVHA VR1DTS '35 Ede VR3regulier
za 20 nov14:30AVW '66 VR1SVHA VR1regulier
za 27 nov15:30SVHA VR1Beekbergen VR1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 23 okt14:30De Bataven VR1SVHA VR12 - 9regulier
za 16 okt13:00SVHA VR1De Bataven VR12 - 0beker
za 09 okt15:30SVHA VR1Redichem VR13 - 5regulier
za 02 okt15:00DIO '30 VR1SVHA VR16 - 2regulier
Stand Vrouwen Zaterdag 4e klasse 6
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Sparta Nijkerk VR333009181
2DIO '30 VR133009183
3Redichem VR133009138
4De Bataven VR1430192812
5AVW '66 VR122006130
6Terschuurse Boys VR142026137
7SVHA VR1420261714
8Kesteren VR131023312
9Advendo '57 VR1410331210
10Stroe VR130030315
11Beekbergen VR130030328
12DTS '35 Ede VR340040031
Programma Vrouwen Zaterdag 4e klasse 6
DatumTijdThuisUit
za 30 okt10:15Terschuurse Boys VR1De Bataven VR1
za 30 okt12:00Stroe VR1DIO '30 VR1
za 30 okt12:15DTS '35 Ede VR3Redichem VR1
za 30 okt12:30Beekbergen VR1AVW '66 VR1
za 30 okt13:00Sparta Nijkerk VR3Advendo '57 VR1
za 30 okt14:30Kesteren VR1SVHA VR1
za 06 nov12:00Advendo '57 VR1Kesteren VR1
za 06 nov14:30De Bataven VR1Sparta Nijkerk VR3
za 06 nov14:30AVW '66 VR1Terschuurse Boys VR1
za 06 nov14:30DIO '30 VR1Beekbergen VR1
za 06 nov15:00Redichem VR1Stroe VR1
za 06 nov15:30SVHA VR1DTS '35 Ede VR3
Uitslagen Vrouwen Zaterdag 4e klasse 6
DatumTijdThuisUitUitslag
za 23 okt15:00Redichem VR1Advendo '57 VR14 - 3
za 23 okt14:30AVW '66 VR1DTS '35 Ede VR35 - 0
za 23 okt14:30De Bataven VR1SVHA VR12 - 9
za 23 okt13:00Sparta Nijkerk VR3Stroe VR15 - 0
za 23 okt10:15Terschuurse Boys VR1Beekbergen VR15 - 2
Stand beker zaterdag poulefase Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 29
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA VR133009200
2Bennekom VR232016810
3ESA VR23102367
4Oranje Blauw VR130030320
Stand beker zaterdag 1e ronde Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1VVOG VR111003102
2SDC '12 VR11100391
3DIO '30 VR11100380
4Quick 1888 VR21100392
5FC Dinxperlo VR11100371
6Hulzense Boys VR11100371
7Orion VR31100383
8Leones VR11100350
9FC Horst VR11100351
10WWNA VR11100351
11SP Rekken VR11100341
12WVF VR11100341
13TVC '28 VR21100330
14Avanti W. VR11100353
15EDON VR11100353
16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR11100342
17VIOD VR11100342
18Avereest VR11100331
19DVS'33 Ermelo VR31100331
20ST: Lemelerveld/Lemele VR11100331
21WVW VR11100331
22Go Ahead Kampen VR11100320
23SC Klarenbeek VR21100320
24SSA DVC Dedemsvaart VR11100320
25SVHA VR11100320
26Lochuizen VR11100332
27Quick 1888 VR11100321
28SV Basteom VR11100310
29LSV VR11100310
30Colmschate '33 VR21100333
31Spcl. Brummen VR11100322
32Spero VR11100322
33GVA VR11100311
34ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR20000000
35Achilles E VR10000000
36Losser VR10000000
37MVV '69 VR10000000
38PH VR10000000
39Raalte VR10000000
40Saasveldia VR10000000
41Sparta Nijkerk VR30000000
42ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR10000000
43Ulftse Boys VR10000000
44SV Zwolle VR10000000
45SJO UNO'21 VR11001033
46DTS '35 Ede VR31001022
47Loo VR11001022
48Beuningse Boys VR21001011
49Warnsveldse Boys VR21001023
50Hierden VR11001012
51SV CCW '16 VR11001001
52SJO MEC/Bredevoort VR11001001
53BWO VR11001035
54SVZW VR11001035
55AVW '66 VR11001024
56V en L VR11001024
57ESC VR11001013
58sv Loil VR11001013
59Prins Bernhard VR11001013
60SEH VR11001013
61Achilles '12 VR11001002
62De Bataven VR11001002
63Reutum VR11001002
64SVI VR11001002
65Broekland VR11001014
66Pax VR11001014
67SJO JCHW VR11001003
68AAC-Olympia VR11001015
69DES VR11001015
70CHRC VR11001038
71Kesteren VR11001005
72AZSV VR41001017
73Keijenburgse Boys VR11001017
74RVW VR11001029
75Stroe VR110010210
76Voorwaarts T VR11001019
77Trekvogels VR41001008
Programma beker zaterdag 1e ronde Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde
DatumTijdThuisUit
ma 25 okt20:00PH VR1Achilles E VR1
di 26 okt20:00ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1Ulftse Boys VR1
wo 27 okt20:30Losser VR1SV Zwolle VR1
Uitslagen beker zaterdag poulefase Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 29
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 sep15:30SVHA VR1ESA VR25 - 0
za 18 sep12:00Oranje Blauw VR1Bennekom VR23 - 6
za 11 sep12:00Oranje Blauw VR1SVHA VR10 - 8
za 11 sep11:00Bennekom VR2ESA VR22 - 0
di 07 sep18:30SVHA VR1Bennekom VR27 - 0
za 04 sep15:00ESA VR2Oranje Blauw VR16 - 0
Uitslagen beker zaterdag 1e ronde Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 20 okt20:00ST: Lemelerveld/Lemele VR1SEH VR13 - 1
ma 18 okt20:00ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1V en L VR14 - 2
zo 17 okt12:30Pax VR1SP Rekken VR11 - 4
zo 17 okt12:00SDC '12 VR1Voorwaarts T VR19 - 1
zo 17 okt12:00SJO JCHW VR1TVC '28 VR20 - 3
zo 17 okt11:30Raalte VR1Saasveldia VR1
zo 17 okt10:45LSV VR1SV CCW '16 VR11 - 0
zo 17 okt10:30SV Basteom VR1SJO MEC/Bredevoort VR11 - 0
zo 17 okt10:30Beuningse Boys VR2GVA VR11 - 1 (3 - 4)
zo 17 okt10:30Warnsveldse Boys VR2Lochuizen VR12 - 3
zo 17 okt10:00Loo VR1Spero VR12 - 2 (4 - 5)
zo 17 okt09:30Quick 1888 VR2RVW VR19 - 2
zo 17 okt09:30sv Loil VR1WVW VR11 - 3
za 16 okt17:00WWNA VR1DES VR15 - 1
za 16 okt17:00Orion VR3CHRC VR18 - 3
za 16 okt15:00Colmschate '33 VR2SJO UNO'21 VR13 - 3 (5 - 4)
za 16 okt15:00Go Ahead Kampen VR1SVI VR12 - 0
za 16 okt14:30Kesteren VR1Leones VR10 - 5
za 16 okt14:30SVZW VR1Avanti W. VR13 - 5
za 16 okt14:30Avereest VR1ESC VR13 - 1
za 16 okt14:30Hulzense Boys VR1Keijenburgse Boys VR17 - 1
za 16 okt13:00Trekvogels VR4DIO '30 VR10 - 8
za 16 okt13:00VIOD VR1AVW '66 VR14 - 2
za 16 okt13:00SVHA VR1De Bataven VR12 - 0
za 16 okt13:00Hierden VR1Quick 1888 VR11 - 2
za 16 okt12:15DTS '35 Ede VR3Spcl. Brummen VR12 - 2 (5 - 6)
za 16 okt12:15Stroe VR1VVOG VR12 - 10
za 16 okt12:00Reutum VR1SSA DVC Dedemsvaart VR10 - 2
za 16 okt12:00FC Dinxperlo VR1AZSV VR47 - 1
za 16 okt12:00FC Horst VR1AAC-Olympia VR15 - 1
za 16 okt11:45SC Klarenbeek VR2Achilles '12 VR12 - 0
za 16 okt10:30Prins Bernhard VR1DVS'33 Ermelo VR31 - 3
za 16 okt10:30EDON VR1BWO VR15 - 3
wo 13 okt20:00WVF VR1Broekland VR14 - 1