Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO19-2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: De Griek
logo-de-griek-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 28 mei12:30SVHA JO19-2Redichem JO19-2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 21 mei12:30ESA JO19-3SVHA JO19-22 - 1regulier
za 14 mei14:45SVHA JO19-2OVC '85 JO19-45 - 3regulier
za 23 apr13:30SVHA JO19-2Bennekom JO19-31 - 1regulier
za 09 apr18:15SML JO19-4SVHA JO19-26 - 1regulier
Stand Onder 19 (najaarsreeks) 4e klasse 08
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SKV JO19-710910284117
2Jonge Kracht JO19-210712223616
3VDZ JO19-69702214323
4Spero JO19-410514162930
5VDZ JO19-49333122828
6SC Bemmel JO19-410325112427
7Spero JO19-38242102321
8HAVO JO19-19315102932
9OSC JO19-4930692230
10SVHA JO19-2711541118
11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-4900901458
Stand Onder 19 (voorjaarsreeks) 4e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1ESA JO19-311731243618
2Spero JO19-49711223011
3HAVO JO19-111713224321
4Bennekom JO19-310631212911
5OVC '85 JO19-49513164632
6SML JO19-49513163426
7SKV JO19-310415132325
8SVHA JO19-210334121521
9Redichem JO19-29324113722
10Eldenia JO19-21122783231
11VDZ JO19-51112851483
12Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-410001001351
Programma Onder 19 (voorjaarsreeks) 4e klasse 07
DatumTijdThuisUit
za 28 mei12:30SVHA JO19-2Redichem JO19-2
za 28 mei13:00OVC '85 JO19-4Bennekom JO19-3
za 28 mei15:00SML JO19-4Spero JO19-4
za 04 jun12:30Spero JO19-4OVC '85 JO19-4
za 04 jun15:00SML JO19-4Redichem JO19-2
Uitslagen Onder 19 (voorjaarsreeks) 4e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
di 24 mei19:00HAVO JO19-1Spero JO19-42 - 4
za 21 mei16:15VDZ JO19-5Eldenia JO19-23 - 3
za 21 mei15:00Redichem JO19-2Bennekom JO19-31 - 3
za 21 mei15:00OVC '85 JO19-4SML JO19-45 - 7
za 21 mei13:00HAVO JO19-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-46 - 2
za 21 mei12:30SKV JO19-3Spero JO19-44 - 0
za 21 mei12:30ESA JO19-3SVHA JO19-22 - 1
za 14 mei16:45Spero JO19-4ESA JO19-33 - 1
za 14 mei15:00Bennekom JO19-3VDZ JO19-58 - 1
za 14 mei14:45SVHA JO19-2OVC '85 JO19-45 - 3
za 14 mei10:45Eldenia JO19-2HAVO JO19-12 - 4
Stand
PosTeamGWGLVPDPVDPT