Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO19-2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: De Griek
logo-de-griek-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 30 okt15:15Jonge Kracht JO19-2SVHA JO19-2regulier
za 06 nov12:45SVHA JO19-2VDZ JO19-6regulier
za 20 nov15:00Spero JO19-4SVHA JO19-2regulier
za 27 nov13:00SVHA JO19-2OSC JO19-4regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 23 okt12:30SVHA JO19-2SC Bemmel JO19-43 - 2regulier
za 09 okt14:45Spero JO19-3SVHA JO19-24 - 1regulier
za 02 okt12:45SVHA JO19-2VDZ JO19-43 - 3regulier
za 25 sep12:30SKV JO19-7SVHA JO19-22 - 1regulier
Stand Onder 19 (najaarsreeks) 4e klasse 08
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SKV JO19-7440012187
2Jonge Kracht JO19-233009111
3VDZ JO19-6320161910
4OSC JO19-4420261212
5Spero JO19-331205129
6VDZ JO19-43120596
7SVHA JO19-241124811
8Spero JO19-441124812
9HAVO JO19-141124814
10SC Bemmel JO19-440131912
11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-440040828
Programma Onder 19 (najaarsreeks) 4e klasse 08
DatumTijdThuisUit
za 30 okt12:30SKV JO19-7Spero JO19-3
za 30 okt14:00VDZ JO19-4OSC JO19-4
za 30 okt15:15Jonge Kracht JO19-2SVHA JO19-2
za 30 okt16:00VDZ JO19-6HAVO JO19-1
za 30 okt16:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-4SC Bemmel JO19-4
za 06 nov12:45SVHA JO19-2VDZ JO19-6
za 06 nov13:00SC Bemmel JO19-4SKV JO19-7
za 06 nov15:00Spero JO19-3Jonge Kracht JO19-2
za 06 nov15:30OSC JO19-4Spero JO19-4
Uitslagen Onder 19 (najaarsreeks) 4e klasse 08
DatumTijdThuisUitUitslag
za 23 okt13:00HAVO JO19-1SKV JO19-71 - 4
za 23 okt12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-4VDZ JO19-64 - 15
za 23 okt12:30Spero JO19-4VDZ JO19-41 - 1
za 23 okt12:30SVHA JO19-2SC Bemmel JO19-43 - 2
za 23 okt11:30OSC JO19-4Jonge Kracht JO19-20 - 5
za 16 okt13:00Spero JO19-3SC Bemmel JO19-44 - 4
Stand 19 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 23
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1RODA '28 JO19-133009115
2Excelsior Z. JO19-132016136
3SVHA JO19-231023510
4Beuningse Boys JO19-330030210
Uitslagen 19 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 23
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 sep14:30RODA '28 JO19-1Beuningse Boys JO19-35 - 1
za 18 sep13:00SVHA JO19-2Excelsior Z. JO19-12 - 7
za 11 sep14:30RODA '28 JO19-1SVHA JO19-23 - 2
za 11 sep10:00Beuningse Boys JO19-3Excelsior Z. JO19-11 - 4
za 04 sep15:00SVHA JO19-2Beuningse Boys JO19-31 - 0
za 04 sep14:30Excelsior Z. JO19-1RODA '28 JO19-12 - 3