Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Staf

Trainer/Leider: Harry Burgers

Leider: Michiel Latta

Grensrechter: Wim Veldhorst

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 30 jan10:00SVHA 4SC Bemmel 6regulier
zo 06 feb10:00SVHA 4Angeren 4regulier
zo 13 feb10:00ST: CHRC-RVW 3SVHA 4regulier
zo 20 feb11:00RKSV Driel 4SVHA 4regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 05 dec10:00SVHA 4Spero 12regulier
zo 28 nov09:45DVSG 4SVHA 41 - 2regulier
zo 21 nov10:00SVHA 4SVO '68 3regulier
zo 14 nov10:00RKHVV 8SVHA 43 - 5regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Angeren 49711223612
2RKSV Driel 48701214512
3SVO '68 39702213316
4SVHA 47511162711
5Spero 127511162013
6DVSG 49414132022
7Eldenia 810415132836
8ST: CHRC-RVW 39405121736
9De Bataven 8921672132
10OSC 6820661422
11RKHVV 8910831345
12SC Bemmel 61010932138
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
DatumTijdThuisUit
zo 30 jan09:45Angeren 4Spero 12
zo 30 jan09:45OSC 6RKSV Driel 4
zo 30 jan09:45DVSG 4SVO '68 3
zo 30 jan10:00SVHA 4SC Bemmel 6
zo 30 jan10:00ST: CHRC-RVW 3Eldenia 8
zo 30 jan10:00RKHVV 8De Bataven 8
zo 06 feb09:30Eldenia 8DVSG 4
zo 06 feb09:30SC Bemmel 6OSC 6
zo 06 feb10:00SVHA 4Angeren 4
zo 06 feb10:00Spero 12De Bataven 8
zo 06 feb10:30SVO '68 3ST: CHRC-RVW 3
zo 06 feb11:00RKSV Driel 4RKHVV 8
Stand beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 060
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DIO '30 622006102
2SVHA 42101375
3ST: CHRC-RVW 320020313