Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Staf

Trainer/Leider: Harry Burgers

Leider: Michiel Latta

Grensrechter: Wim Veldhorst

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 31 okt10:00SVHA 4De Bataven 8regulier
zo 07 nov10:00RKHVV 8SVHA 4regulier
zo 21 nov10:00SVHA 4SVO '68 3regulier
zo 28 nov09:45DVSG 4SVHA 4regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 24 okt09:45Angeren 4SVHA 42 - 1regulier
zo 10 okt10:00SVHA 4ST: CHRC-RVW 37 - 0regulier
zo 03 okt09:30Eldenia 8SVHA 42 - 2regulier
zo 26 sep10:00SVHA 4OSC 67 - 1regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Angeren 4440012132
2Spero 12431010127
3SVO '68 333009103
4RKSV Driel 443019225
5SVHA 442117175
6DVSG 442026911
7Eldenia 8411241012
8ST: CHRC-RVW 331023414
9SC Bemmel 6410331213
10OSC 641033614
11De Bataven 840131616
12RKHVV 840040221
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
DatumTijdThuisUit
zo 31 okt09:30OSC 6Eldenia 8
zo 31 okt09:30SC Bemmel 6ST: CHRC-RVW 3
zo 31 okt09:45DVSG 4RKHVV 8
zo 31 okt10:00SVHA 4De Bataven 8
zo 31 okt10:30SVO '68 3Spero 12
zo 07 nov09:30De Bataven 8SC Bemmel 6
zo 07 nov09:30Eldenia 8Angeren 4
zo 07 nov10:00ST: CHRC-RVW 3OSC 6
zo 07 nov10:00RKHVV 8SVHA 4
zo 07 nov11:00RKSV Driel 4SVO '68 3
zo 07 nov12:30Spero 12DVSG 4
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 24 okt10:00RKHVV 8RKSV Driel 40 - 10
zo 24 okt10:00ST: CHRC-RVW 3DVSG 44 - 2
zo 24 okt09:45OSC 6SC Bemmel 63 - 2
zo 24 okt09:45Angeren 4SVHA 42 - 1
zo 24 okt09:30Eldenia 8Spero 121 - 3
zo 24 okt09:30De Bataven 8SVO '68 32 - 5
Stand beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 060
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DIO '30 622006102
2SVHA 42101375
3ST: CHRC-RVW 320020313
Uitslagen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 060
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 19 sep10:00SVHA 4ST: CHRC-RVW 36 - 2
zo 12 sep10:00ST: CHRC-RVW 3DIO '30 61 - 7
zo 05 sep10:30DIO '30 6SVHA 43 - 1