Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 2

Spelers

Staf

Trainer: Eric van der Linden

Ass. Trainer: Frans Spruijt

Leiders: Maarten Evers, Harm Ariese, Jan-Willem Jacobs, Sam Merkus

Sponsor: Altec Parts
logo-altec-parts-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 31 okt10:00Angerlo Vooruit 2SVHA 2regulier
zo 07 nov11:00SVHA 2Loo 2regulier
zo 21 nov11:00VDZ 4SVHA 2regulier
zo 28 nov11:00SVHA 2Sc Westervoort 3regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 24 okt11:00SVHA 2Spero 4regulier
zo 17 okt11:00OSC 2SVHA 23 - 3 (3 - 4)beker
zo 10 okt09:30sv Loil 2SVHA 23 - 4regulier
zo 03 okt11:00SVHA 2MASV 31 - 3regulier
Stand Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1MASV 3440012196
2Angerlo Vooruit 233009106
3Sc Westervoort 343019178
4SVHA 232016106
5Spero 43201695
6Loo 23111478
7RKHVV 4411241514
8Doetinchem 341124510
9Elsweide 23102349
10OSC 341033711
11VDZ 43012138
12sv Loil 240040621
Programma Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
DatumTijdThuisUit
zo 31 okt10:00Sc Westervoort 3VDZ 4
zo 31 okt10:00Loo 2OSC 3
zo 31 okt10:00Angerlo Vooruit 2SVHA 2
zo 31 okt10:30Elsweide 2sv Loil 2
zo 31 okt10:30Doetinchem 3RKHVV 4
zo 31 okt12:30Spero 4MASV 3
zo 07 nov09:30sv Loil 2Spero 4
zo 07 nov10:00MASV 3Doetinchem 3
zo 07 nov11:00SVHA 2Loo 2
zo 07 nov11:00VDZ 4Elsweide 2
zo 07 nov11:00OSC 3Sc Westervoort 3
zo 07 nov12:30RKHVV 4Angerlo Vooruit 2
Uitslagen Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 24 okt12:30RKHVV 4sv Loil 210 - 0
zo 24 okt12:30OSC 3Doetinchem 32 - 1
zo 24 okt11:00VDZ 4MASV 31 - 3
zo 24 okt10:30Elsweide 2Angerlo Vooruit 21 - 2
zo 24 okt10:00Sc Westervoort 3Loo 25 - 1
zo 17 okt12:30RKHVV 4Loo 23 - 3
Stand beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA 23210792
2ONA '53 33210795
3SCP 23012126
4Unitas '28 230121310
Stand beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1De Zweef 211003101
2Columbia 31100380
3Losser 41100370
4SC Meddo 21100371
5Voorst 21100360
6DVV 41100361
7Longa '30 51100361
8GVA 31100340
9AZC 31100363
10MVV '29 41100352
11Bentelo 31100341
12Columbia 41100341
13SC Enschede 21100341
14SC Millingen 31100341
15Rohda Raalte 41100341
16Dalfsen 21100330
17Heino 51100330
18SP Lochem 31100364
19Turkse Kracht 21100364
20Sprinkhanen 21100342
21UD W. 31100342
22VIOS B. 31100342
23Grol 71100331
24MASV 31100331
25MASV 61100331
26Eldenia 51100320
27Rood Zwart 31100320
28SV Waalstad 31100320
29Veluwezoom 21100354
30Grol 41100343
31UHC 21100343
32Sc Westervoort 31100343
33Brakkenstein 51100332
34Wijhe '92 31100321
35Achilles '12 31100310
36Barbaros 21100310
37V en L 21100310
38Juliana '31 41100333
39SVHA 21100333
40Holten 41100333
41BVC '12 20000000
42Longa '30 40000000
43SV De Lutte 30000000
44Orion 60000000
45FC Winterswijk 50000000
46OSC 21001033
47OSC 31001033
48LSV 21001033
49SC Bemmel 41001045
50Bentelo 41001034
51Doetinchem 21001034
52SCE 21001034
53DIOSA 21001023
54SV Vaassen 21001012
55DTC '07 21001001
56Markelo 31001001
57SV Zwolle 21001001
58MEC 21001046
59Sc. Overwetering 41001046
60TVC '28 51001024
61VDZ 41001024
62Victoria '28 31001024
63FC Bergh 41001013
64GWVV 21001013
65Keijenburgse Boys 21001013
66DSZ 21001002
67Juliana '31 21001002
68SV Nieuw Heeten 21001002
69Alexandria 21001036
70ATC '65 21001025
71Juventa '12 21001014
72Rietmolen 21001014
73SVBV 21001014
74FC Ulu Spor 21001014
75WVW 21001014
76Epe 31001003
77Schalkhaar 61001003
78ONA '53 21001004
79Concordia-W 41001016
80Vosseveld 21001016
81Doetinchem 41001017
82VVOG 21001006
83Enter 31001007
84Sportclub Deventer 31001008
85Almelo 210010110
Programma beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01
DatumTijdThuisUit
vr 29 okt20:00FC Winterswijk 5SV De Lutte 3
Uitslagen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 19 sep11:00Unitas '28 2SVHA 20 - 4
zo 19 sep11:00SCP 2ONA '53 31 - 2
zo 12 sep11:00Unitas '28 2SCP 21 - 1
zo 12 sep11:00SVHA 2ONA '53 32 - 2
zo 05 sep11:30ONA '53 3Unitas '28 25 - 2
zo 05 sep11:00SCP 2SVHA 20 - 3
Uitslagen beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01
DatumTijdThuisUitUitslag
di 19 okt20:00Juliana '31 4OSC 33 - 3 (4 - 3)
zo 17 okt14:00SV Waalstad 3DSZ 22 - 0
zo 17 okt13:00Doetinchem 4SC Meddo 21 - 7
zo 17 okt12:00Barbaros 2DTC '07 21 - 0
zo 17 okt11:45Wijhe '92 3SV Vaassen 22 - 1
zo 17 okt11:30Turkse Kracht 2Sc. Overwetering 46 - 4
zo 17 okt11:30Grol 4Bentelo 44 - 3
zo 17 okt11:30SV Nieuw Heeten 2Rood Zwart 30 - 2
zo 17 okt11:30Columbia 3Sportclub Deventer 38 - 0
zo 17 okt11:15Juventa '12 2Bentelo 31 - 4
zo 17 okt11:00FC Ulu Spor 2Columbia 41 - 4
zo 17 okt11:00OSC 2SVHA 23 - 3 (3 - 4)
zo 17 okt10:45LSV 2Holten 43 - 3 (1 - 3)
zo 17 okt10:45Losser 4Enter 37 - 0
zo 17 okt10:45TVC '28 5UD W. 32 - 4
zo 17 okt10:30Rietmolen 2SC Enschede 21 - 4
zo 17 okt10:30AZC 3Alexandria 26 - 3
zo 17 okt10:30SP Lochem 3MEC 26 - 4
zo 17 okt10:30SV Zwolle 2V en L 20 - 1
zo 17 okt10:15WVW 2SC Millingen 31 - 4
zo 17 okt10:00Concordia-W 4Longa '30 51 - 6
zo 17 okt10:00MASV 6Keijenburgse Boys 23 - 1
zo 17 okt10:00De Zweef 2Almelo 210 - 1
zo 17 okt10:00Vosseveld 2DVV 41 - 6
zo 17 okt10:00Voorst 2VVOG 26 - 0
zo 17 okt10:00Veluwezoom 2SC Bemmel 45 - 4
zo 17 okt10:00VDZ 4Sprinkhanen 22 - 4
zo 17 okt10:00Sc Westervoort 3Doetinchem 24 - 3
zo 17 okt10:00GVA 3ONA '53 24 - 0
zo 17 okt10:00GWVV 2Grol 71 - 3
zo 17 okt10:00Heino 5Schalkhaar 63 - 0
zo 17 okt10:00SCE 2UHC 23 - 4
zo 17 okt10:00Victoria '28 3VIOS B. 32 - 4
zo 17 okt10:00Epe 3Dalfsen 20 - 3
zo 17 okt09:45Brakkenstein 5DIOSA 23 - 2
zo 17 okt09:30ATC '65 2MVV '29 42 - 5
zo 17 okt09:30Eldenia 5Juliana '31 22 - 0
zo 17 okt09:30Rohda Raalte 4SVBV 24 - 1
do 14 okt20:00Achilles '12 3Markelo 31 - 0
di 12 okt20:15FC Bergh 4MASV 31 - 3