Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag 2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: De Posthoorn
logo-de-posthoorn-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 30 okt15:15SVHA 2Redichem 5regulier
za 06 nov17:00Trekvogels 6SVHA 2regulier
za 20 nov15:00SVHA 2EMM 4regulier
za 27 nov14:30DUNO D 3SVHA 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 23 okt14:45SVHA 2RKSV Driel 42 - 1regulier
za 09 okt14:30Nijmegen 4SVHA 22 - 2regulier
za 02 okt15:30SVHA 2Valburg 3JM13 - 0regulier
za 25 sep15:00ESA 9SVHA 2regulier
Stand Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 16
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Redichem 54400121913
2SDOO 33300995
3SVHA 232107173
4Nijmegen 43210774
5CHRC 232016116
6Trekvogels 642026258
7ESA 92101376
8RKSV Driel 441033119
9EMM 44103368
10DUNO D 320020210
11Dodewaard 3300301015
12Valburg 3JM30030138
Programma Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 16
DatumTijdThuisUit
za 30 okt12:15Nijmegen 4CHRC 2
za 30 okt13:00Valburg 3JMSDOO 3
za 30 okt14:30Dodewaard 3EMM 4
za 30 okt15:00ESA 9DUNO D 3
za 30 okt15:15SVHA 2Redichem 5
za 30 okt15:15RKSV Driel 4Trekvogels 6
za 06 nov12:00Redichem 5Valburg 3JM
za 06 nov12:00CHRC 2Dodewaard 3
za 06 nov14:30EMM 4ESA 9
za 06 nov14:30DUNO D 3RKSV Driel 4
za 06 nov14:30SDOO 3Nijmegen 4
za 06 nov17:00Trekvogels 6SVHA 2
Uitslagen Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 16
DatumTijdThuisUitUitslag
za 23 okt14:45SVHA 2RKSV Driel 42 - 1
za 23 okt14:30DUNO D 3Nijmegen 4
za 23 okt14:30EMM 4SDOO 32 - 3
za 23 okt13:00Trekvogels 6Dodewaard 35 - 2
za 23 okt12:00Redichem 5CHRC 24 - 2
Stand beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 047
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Alverna 233009122
2Overasseltse Boys 232016108
3Aquila 23012148
4SVHA 230121513
Uitslagen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 047
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 sep15:00Aquila 2Overasseltse Boys 23 - 4
za 18 sep14:30Alverna 2SVHA 26 - 2
za 11 sep15:00SVHA 2Overasseltse Boys 22 - 6
za 11 sep14:30Alverna 2Aquila 23 - 0
za 04 sep15:00Aquila 2SVHA 21 - 1
za 04 sep14:30Overasseltse Boys 2Alverna 20 - 3