Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag 1

Spelers

Staf

Hoofdtrainer: William Gorissen

Leiders: Erwin Hartman, Henk Cardol

Grensrechters: Gerrit den Ambtman, Dennis van Meel

Verzorgers: Herman van Vlaanderen, Riekie de Best

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 30 okt15:00Juliana '31 1SVHA 1regulier
za 06 nov16:00SVHA 1De Treffers 1regulier
za 20 nov14:30Oranje Blauw 1SVHA 1regulier
za 27 nov16:00SVHA 1AWC 1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 23 okt16:00SVHA 1Elistha 13 - 3regulier
za 16 okt16:00SVHA 1SC Valburg 11 - 1regulier
za 09 okt15:00Quick 1888 1SVHA 13 - 2regulier
za 02 okt16:00SVHA 1Kolping-Dynamo 10 - 4regulier
Stand Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Juliana '31 1550015143
2De Treffers 1541013163
3Quick 1888 1531110106
4Kolping-Dynamo 1530291611
5Beuningse Boys 1530291315
6AWC 153029911
7Woezik 152036148
8De Paasberg 1520361311
9Alverna 1520361110
10Oranje Blauw 1520361119
11SC Valburg 151134811
12Elistha 1511341115
13A.S.V. Zuid Arnhem 151043516
14SVHA 150232618
Programma Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
DatumTijdThuisUit
za 30 okt14:00Kolping-Dynamo 1AWC 1
za 30 okt14:15Woezik 1Alverna 1
za 30 okt14:30De Paasberg 1Oranje Blauw 1
za 30 okt14:30Elistha 1Quick 1888 1
za 30 okt15:00Juliana '31 1SVHA 1
za 30 okt15:15Beuningse Boys 1A.S.V. Zuid Arnhem 1
za 30 okt15:15De Treffers 1SC Valburg 1
za 06 nov14:30A.S.V. Zuid Arnhem 1Kolping-Dynamo 1
za 06 nov14:30Alverna 1Beuningse Boys 1
za 06 nov14:30Oranje Blauw 1AWC 1
za 06 nov14:30Elistha 1Juliana '31 1
za 06 nov15:00SC Valburg 1Woezik 1
za 06 nov15:00Quick 1888 1De Paasberg 1
za 06 nov16:00SVHA 1De Treffers 1
Uitslagen Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
DatumTijdThuisUitUitslag
za 23 okt16:00SVHA 1Elistha 13 - 3
za 23 okt15:15AWC 1Beuningse Boys 15 - 1
za 23 okt15:00Quick 1888 1De Treffers 12 - 2
za 23 okt15:00SC Valburg 1De Paasberg 11 - 2
za 23 okt14:30Alverna 1Juliana '31 10 - 2
za 23 okt14:30A.S.V. Zuid Arnhem 1Woezik 10 - 4
za 23 okt14:00Kolping-Dynamo 1Oranje Blauw 16 - 1
za 16 okt16:00SVHA 1SC Valburg 11 - 1
za 16 okt15:15De Treffers 1A.S.V. Zuid Arnhem 12 - 0
za 16 okt15:00Juliana '31 1Beuningse Boys 12 - 0
za 16 okt14:30Elistha 1Kolping-Dynamo 11 - 5
za 16 okt14:30De Paasberg 1Alverna 11 - 2
za 16 okt14:30Oranje Blauw 1Quick 1888 12 - 0
za 16 okt14:15Woezik 1AWC 11 - 2
Stand KNVB beker Amateurs poulefase Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 28
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1VVOP 122006182
2Excelsior Z. 12101336
3SVHA 120020013
Uitslagen KNVB beker Amateurs poulefase Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 28
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 sep16:00SVHA 1Excelsior Z. 10 - 1
za 11 sep14:30Uchta 1Excelsior Z. 10 - 2
za 11 sep14:30VVOP 1SVHA 112 - 0
za 04 sep16:00SVHA 1Uchta 12 - 2
za 04 sep15:00Excelsior Z. 1VVOP 12 - 6