Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag 1

Spelers

Staf

Hoofdtrainer: William Gorissen

Leiders: Erwin Hartman, Henk Cardol

Grensrechters: Gerrit den Ambtman, Dennis van Meel

Verzorgers: Herman van Vlaanderen, Riekie de Best

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 28 mei14:30SVHA 1De Paasberg 1regulier
za 04 jun14:30Woezik 1SVHA 1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 21 mei14:30A.S.V. Zuid Arnhem 1SVHA 12 - 2regulier
za 14 mei16:00SVHA 1Beuningse Boys 15 - 4regulier
di 10 mei19:30AWC 1SVHA 14 - 2regulier
za 07 mei16:00SVHA 1Quick 1888 15 - 0regulier
Stand Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Juliana '31 1242211679419
2De Paasberg 1241905578638
3De Treffers 1231733546730
4Woezik 1241428447240
5Alverna 1241239395238
6Kolping-Dynamo 12312110374937
7Oranje Blauw 12412111375254
8AWC 12410311334563
9Beuningse Boys 1239212294650
10SC Valburg 1247215233751
11A.S.V. Zuid Arnhem 1246117192961
12Quick 1888 1245316183686
13Elistha 1234217144393
14SVHA 1243417133785
Programma Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
DatumTijdThuisUit
do 26 mei19:00Juliana '31 1AWC 1
za 28 mei14:30SVHA 1De Paasberg 1
za 28 mei14:30SC Valburg 1A.S.V. Zuid Arnhem 1
za 28 mei14:30Quick 1888 1Woezik 1
za 28 mei14:30Kolping-Dynamo 1Alverna 1
za 28 mei14:30De Treffers 1Oranje Blauw 1
za 28 mei14:30Elistha 1Beuningse Boys 1
di 31 mei20:00Elistha 1De Treffers 1
za 04 jun14:30A.S.V. Zuid Arnhem 1Quick 1888 1
za 04 jun14:30Oranje Blauw 1Juliana '31 1
za 04 jun14:30De Paasberg 1De Treffers 1
za 04 jun14:30Beuningse Boys 1SC Valburg 1
za 04 jun14:30AWC 1Kolping-Dynamo 1
za 04 jun14:30Woezik 1SVHA 1
za 04 jun14:30Alverna 1Elistha 1
Uitslagen Mannen Zaterdag standaard (A-cat) 4e klasse A
DatumTijdThuisUitUitslag
di 24 mei20:00Elistha 1Woezik 11 - 10
za 21 mei17:00AWC 1Elistha 14 - 2
za 21 mei15:15Beuningse Boys 1Juliana '31 11 - 2
za 21 mei14:30De Paasberg 1Kolping-Dynamo 13 - 1
za 21 mei14:30Oranje Blauw 1SC Valburg 13 - 0
za 21 mei14:30A.S.V. Zuid Arnhem 1SVHA 12 - 2
za 21 mei14:15Woezik 1De Treffers 13 - 2
za 21 mei13:30Alverna 1Quick 1888 15 - 1
za 14 mei16:00SVHA 1Beuningse Boys 15 - 4
za 14 mei15:15De Treffers 1AWC 16 - 0
za 14 mei15:00Quick 1888 1Oranje Blauw 10 - 2
za 14 mei15:00SC Valburg 1Alverna 11 - 3
za 14 mei15:00Juliana '31 1De Paasberg 16 - 0
za 14 mei14:30Elistha 1A.S.V. Zuid Arnhem 13 - 2
za 14 mei14:30Kolping-Dynamo 1Woezik 11 - 0
Stand
PosTeamGWGLVPDPVDPT