Zaterdag 1
Spelers
–
Staf
Hoofdtrainer:
Leiders: Henk Cardol
Grensrechters: Gerrit den Ambtman, Dennis van Meel
Verzorgers: Herman van Vlaanderen, Riekie de Best
Sponsor: Betuwe Express
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Competitie |
---|---|---|---|---|
za 06 apr | 15:00 | SSA Wisch 1 | SVHA 1 | regulier |
za 13 apr | 15:15 | SVHA 1 | Leones 1 | regulier |
za 20 apr | 15:00 | Ewijk 1 (zat.) | SVHA 1 | regulier |
za 11 mei | 15:00 | AWC 1 | SVHA 1 | regulier |
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag | Competitie |
---|---|---|---|---|---|
za 23 mrt | 15:15 | SVHA 1 | SC Valburg 1 | 0 - 2 | regulier |
za 16 mrt | 14:30 | Uchta 1 | SVHA 1 | 1 - 2 | regulier |
za 09 mrt | 15:15 | SVHA 1 | Oranje Blauw 1 | 0 - 4 | regulier |
za 02 mrt | 14:30 | Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 | SVHA 1 | 1 - 2 | regulier |
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSA Wisch 1 | 17 | 14 | 2 | 1 | 44 | 68 | 6 |
2 | Oranje Blauw 1 | 17 | 13 | 0 | 4 | 39 | 54 | 16 |
3 | Leones 1 | 17 | 11 | 2 | 4 | 35 | 48 | 27 |
4 | Elistha 1 | 16 | 10 | 3 | 3 | 33 | 49 | 25 |
5 | Quick 1888 1 | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 45 | 25 |
6 | SC Valburg 1 | 16 | 6 | 5 | 5 | 23 | 26 | 26 |
7 | Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 | 17 | 6 | 4 | 7 | 22 | 29 | 30 |
8 | Dodewaard 1 | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 26 | 33 |
9 | AWC 1 | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 20 | 38 |
10 | SVHA 1 | 17 | 3 | 2 | 12 | 11 | 13 | 49 |
11 | Ewijk 1 (zat.) | 17 | 3 | 0 | 14 | 9 | 20 | 91 |
12 | Uchta 1 | 17 | 2 | 2 | 13 | 8 | 21 | 53 |
Datum | Tijd | Thuis | Uit |
---|---|---|---|
vr 29 mrt | 19:30 | Elistha 1 | SC Valburg 1 |
za 06 apr | 14:30 | Dodewaard 1 | Oranje Blauw 1 |
za 06 apr | 14:30 | Uchta 1 | Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 |
za 06 apr | 15:00 | Ewijk 1 (zat.) | Elistha 1 |
za 06 apr | 15:00 | SC Valburg 1 | Quick 1888 1 |
za 06 apr | 15:00 | SSA Wisch 1 | SVHA 1 |
za 06 apr | 15:00 | Leones 1 | AWC 1 |
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Uitslag |
---|---|---|---|---|
za 23 mrt | 15:30 | AWC 1 | SSA Wisch 1 | 0 - 4 |
za 23 mrt | 15:15 | SVHA 1 | SC Valburg 1 | 0 - 2 |
za 23 mrt | 15:00 | Quick 1888 1 | Uchta 1 | 3 - 1 |
za 23 mrt | 15:00 | Ewijk 1 (zat.) | Dodewaard 1 | 2 - 1 |
za 23 mrt | 14:30 | Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 | Oranje Blauw 1 | 1 - 3 |
za 23 mrt | 14:30 | Elistha 1 | Leones 1 | 4 - 2 |
za 16 mrt | 15:00 | SSA Wisch 1 | Elistha 1 | 5 - 0 |
za 16 mrt | 15:00 | Leones 1 | Ewijk 1 (zat.) | 5 - 2 |
za 16 mrt | 15:00 | SC Valburg 1 | AWC 1 | 2 - 2 |
za 16 mrt | 14:45 | Oranje Blauw 1 | Quick 1888 1 | 2 - 0 |
za 16 mrt | 14:30 | Uchta 1 | SVHA 1 | 1 - 2 |
za 16 mrt | 14:30 | Dodewaard 1 | Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 | 0 - 2 |
Pos | Team | G | W | GL | V | P | DPV | DPT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAVV 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 2 |
2 | Dodewaard 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 9 |
3 | Excelsior Z. 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 6 |
4 | SVHA 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 18 |