Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag VR2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Shirtsponsor: 

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
Stand Vrouwen Zaterdag 5e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1MASV VR14400122311
2Kesteren VR2431010112
3CHRC VR1430192412
4DVOV VR132016144
5VIOD VR1420261919
6GVC VR13111469
7ESA VR241124615
8SVHA VR231023815
9Oranje Blauw VR141033710
10Wageningen VR12011124
11Dodewaard VR130121714
12WAVV VR140131618
Stand beker zaterdag poulefase Groep 3 08
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Kesteren VR133009240
2SVHA VR232016917
3Dodewaard VR131023816
4WAVV VR130030614