Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag VR1

Spelers

Maike Schouten

Lisa Budding

Anouk van der Kolk

Mayke Winnemuller

Joelle Veens

Veerle Schreuders

Nienke Latta

Evy Wiggelman

Lotte Buis

Tekla Latta

Merel Willemsen

Kyra van Cleef

Marie-Louise de Jager

Chimène Langelaar

Kyra van Neerbos

Sanne Hendriks

Inge Wiggelman

Kaylee van Stekelenburg

Staf

Trainer: Mark Willemsen

Leider: Harry van Stekelenburg

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
Stand Vrouwen Zaterdag (A-cat) 3e klasse H
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Unitas VR1440012295
2Asperen VR142117108
3Willem II VR132016126
4BZC '14 VR13201698
5Emplina VR13201687
6SVHA VR13201666
7Tricht VR1420261211
8SV Noordeloos VR13102394
9De Treffers VR13012147
10Peursum VR130030111
11DIO '30 VR130030330
Stand beker poulefase Vrouwen beker poulefase Groep 2 03
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DTS '35 Ede VR23210792
2SKV VR13210753
3Bennekom VR12002015
4SVHA VR12002027