Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 2

Spelers

Staf

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
Stand Mannen Zondag reserve 4e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1MASV 34310102814
2Spero 5421172415
3RKHVV 42200653
4RKSV Driel 332016114
5Columbia 442026168
6Jonge Kracht 4211031211
7Elsweide 330212618
8Loo 21010100
9OSC 23012138
10SVHA 230121310
11FC Jeugd 3300301027
Stand beker reserve zondag poulefase Groep 1 58
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SCP 23210751
2vv Ewijk 431114611
3AAC-Olympia 33102385
4SVHA 23102346