Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag VR2

Spelers

Staf

Shirtsponsor: 

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 16 nov13:00Kesteren VR2SVHA VR2regulier
za 23 nov12:45SVHA VR2Oranje Blauw VR1regulier
za 30 nov11:15Hoevelaken VR1SVHA VR2regulier
za 07 dec12:45SVHA VR2Redichem VR1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 09 nov10:30SVHA VR2Blauw Geel '55 VR21 - 1regulier
za 02 nov12:00Wageningen VR1SVHA VR23 - 0regulier
za 26 okt12:45SVHA VR2CHRC VR11 - 2regulier
za 12 okt12:45SVHA VR2SKV VR22 - 5regulier
Stand Vrouwen Zaterdag 5e klasse 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SKV VR2650115237
2Redichem VR17502151914
3Dodewaard VR16402122114
4Lunteren VR1640212125
5Blauw Geel '55 VR26312101310
6CHRC VR153029118
7Hoevelaken VR1630391612
8Oranje Blauw VR1630391422
9Kesteren VR2721471319
10Wageningen VR172147814
11SVHA VR2711541224
12EMM VR150050518
Programma Vrouwen Zaterdag 5e klasse 01
DatumTijdThuisUit
za 16 nov11:15Hoevelaken VR1EMM VR1
za 16 nov12:00Wageningen VR1Blauw Geel '55 VR2
za 16 nov13:00Kesteren VR2SVHA VR2
za 16 nov14:30Dodewaard VR1Redichem VR1
za 16 nov14:30CHRC VR1Oranje Blauw VR1
za 16 nov15:00Lunteren VR1SKV VR2
za 23 nov11:00Wageningen VR1Hoevelaken VR1
za 23 nov11:00EMM VR1Redichem VR1
za 23 nov12:00SKV VR2Kesteren VR2
za 23 nov12:45SVHA VR2Oranje Blauw VR1
za 23 nov14:30Dodewaard VR1CHRC VR1
za 23 nov14:30Blauw Geel '55 VR2Lunteren VR1
Uitslagen Vrouwen Zaterdag 5e klasse 01
DatumTijdThuisUitUitslag
za 09 nov14:30CHRC VR1Wageningen VR13 - 0
za 09 nov12:30Dodewaard VR1Hoevelaken VR14 - 2
za 09 nov12:00Kesteren VR2Lunteren VR10 - 1
za 09 nov12:00Oranje Blauw VR1Redichem VR14 - 2
za 09 nov10:30SVHA VR2Blauw Geel '55 VR21 - 1
za 02 nov15:00Redichem VR1Kesteren VR25 - 1
za 02 nov15:00Lunteren VR1CHRC VR12 - 0
za 02 nov14:30Blauw Geel '55 VR2SKV VR22 - 4
za 02 nov12:00Wageningen VR1SVHA VR23 - 0
za 02 nov11:00EMM VR1Dodewaard VR11 - 3
Stand beker zaterdag poule Groep 3 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Kesteren VR122006210
2SVHA VR22101339
3EMM VR120020116
Uitslagen beker zaterdag poule Groep 3 04
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 sep12:00EMM VR1Kesteren VR10 - 13
za 07 sep15:00SVHA VR2Kesteren VR10 - 8
za 31 aug12:00EMM VR1SVHA VR21 - 3