Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

MO15-1

Spelers

Staf

Shirtsponsor: Coop Post
logo-coop-post-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 26 okt10:45SVHA MO15-1Jonge Kracht MO15-2regulier
za 02 nov13:00Leones MO15-1SVHA MO15-1regulier
za 09 nov12:30AAC-Olympia MO15-1SVHA MO15-1regulier
za 16 nov11:00SVHA MO15-1Redichem MO15-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 19 okt10:00DIO '30 MO15-1SVHA MO15-11 - 5beker
za 12 okt10:45SVHA MO15-1Woezik MO15-15 - 5regulier
za 28 sep11:00DIO '30 MO15-1SVHA MO15-12 - 5regulier
za 14 sep13:00SDOO MO15-1SVHA MO15-14 - 8beker
Stand Meiden Onder 15 competitie (najaar) 2e klasse 10
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Jonge Kracht MO15-233009171
2Aquila MO15-142117129
3AAC-Olympia MO15-12200693
4Redichem MO15-13201683
5Woezik MO15-141215118
6SVHA MO15-121104107
7SDOO MO15-13102398
8DIO '30 MO15-13102349
9Oranje Blauw MO15-22002008
10Leones MO15-140040125
Programma Meiden Onder 15 competitie (najaar) 2e klasse 10
DatumTijdThuisUit
wo 23 okt19:00DIO '30 MO15-1AAC-Olympia MO15-1
za 26 okt10:15Redichem MO15-1Aquila MO15-1
za 26 okt10:30DIO '30 MO15-1Leones MO15-1
za 26 okt10:45SVHA MO15-1Jonge Kracht MO15-2
za 26 okt12:00Oranje Blauw MO15-2AAC-Olympia MO15-1
za 02 nov10:15Redichem MO15-1Jonge Kracht MO15-2
za 02 nov12:30Aquila MO15-1AAC-Olympia MO15-1
za 02 nov13:00SDOO MO15-1Oranje Blauw MO15-2
za 02 nov13:00Leones MO15-1SVHA MO15-1
Uitslagen Meiden Onder 15 competitie (najaar) 2e klasse 10
DatumTijdThuisUitUitslag
za 12 okt12:30Aquila MO15-1SDOO MO15-11 - 8
za 12 okt10:45SVHA MO15-1Woezik MO15-15 - 5
za 12 okt10:15Redichem MO15-1Leones MO15-12 - 0
Stand Onder 15 beker poule Groep 2 37
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA MO15-122006144
2SDOO MO15-120111610
3Spero MO15-12011128
Stand Meiden Onder 15 beker 1e ronde Groep 2 02
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Rigtersbleek MO15-11100380
2Woezik MO15-11100382
3Jonge Kracht MO15-21100371
4Enter Vooruit MO15-11100361
5Stroe MO15-11100361
6MVV '29 MO15-11100351
7SVHA MO15-11100351
8DETO MO15-21100340
9Go Ahead Kampen MO15-11100320
10Achilles '12 MO15-11100332
11DTS '35 Ede MO15-11100332
12Jonge Kracht MO15-11100321
13WVF MO15-11010122
14Be Quick '28 MO15-21010122
15VDZ MO15-11010100
16WSV MO15-11010100
17Be Quick '28 MO15-10000000
18Den Ham MO15-10000000
19DEO MO15-10000000
20Hulshorst MO15-10000000
21Kilder MO15-10000000
22SJO Oeken/Brummen MO15-10000000
23SJO ZZC MO15-10000000
24SVI MO15-10000000
25ST: Terborg/Silvolde MO15-10000000
26FC Zutphen MO15-10000000
27DOVO MO15-11001023
28Quick '20 MO15-11001023
29SVO DCS/OBW MO15-11001012
30BAS MO15-11001002
31DIO '30 MO15-11001015
32SVO Twickel MO15-11001015
33Sportlust Vroomshoop MO15-11001004
34ST: GFC/Twenthe MO15-21001016
35Zeewolde MO15-21001016
36SC Bemmel MO15-11001028
37OVC '85 MO15-11001017
38Sportclub Overdinkel MO15-11001008
Programma Meiden Onder 15 beker 1e ronde Groep 2 02
DatumTijdThuisUit
ma 21 okt19:00SVI MO15-1Den Ham MO15-1
wo 23 okt19:00DEO MO15-1SJO ZZC MO15-1
wo 23 okt19:00ST: Terborg/Silvolde MO15-1Kilder MO15-1
wo 30 okt18:30SJO Oeken/Brummen MO15-1FC Zutphen MO15-1
Uitslagen Onder 15 beker poule Groep 2 37
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 sep13:00SDOO MO15-1SVHA MO15-14 - 8
za 07 sep10:30Spero MO15-1SDOO MO15-12 - 2
za 31 aug10:15SVHA MO15-1Spero MO15-16 - 0
Uitslagen Meiden Onder 15 beker 1e ronde Groep 2 02
DatumTijdThuisUitUitslag
za 19 okt13:00WSV MO15-1VDZ MO15-10 - 0 (4 - 5)
za 19 okt12:30SC Bemmel MO15-1Woezik MO15-12 - 8
za 19 okt12:30Achilles '12 MO15-1Quick '20 MO15-13 - 2
za 19 okt12:30Zeewolde MO15-2Stroe MO15-11 - 6
za 19 okt11:30Jonge Kracht MO15-2OVC '85 MO15-17 - 1
za 19 okt11:15Rigtersbleek MO15-1Sportclub Overdinkel MO15-18 - 0
za 19 okt11:00Enter Vooruit MO15-1ST: GFC/Twenthe MO15-26 - 1
za 19 okt10:00DIO '30 MO15-1SVHA MO15-11 - 5
za 19 okt10:00Be Quick '28 MO15-1Hulshorst MO15-1
za 19 okt10:00Be Quick '28 MO15-2WVF MO15-12 - 2 (5 - 6)
za 19 okt09:45DOVO MO15-1DTS '35 Ede MO15-12 - 3
za 19 okt09:15SVO DCS/OBW MO15-1Jonge Kracht MO15-11 - 2
wo 16 okt19:00BAS MO15-1Go Ahead Kampen MO15-10 - 2
di 15 okt18:15Sportlust Vroomshoop MO15-1DETO MO15-20 - 4
ma 14 okt19:00SVO Twickel MO15-1MVV '29 MO15-11 - 5