Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO19-1

Spelers

Staf

Shirtsponsor: Bouwbedrijf Janssen Herveld
logo-bouwbedrijf-janssen-herveld-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 sep11:30SC Rheden JO19-1SVHA JO19-1regulier
za 28 sep15:00SVHA JO19-1Beuningse Boys JO19-2regulier
za 05 okt15:00SVHA JO19-1SC Millingen JO19-1regulier
za 12 okt13:30AVW '66 JO19-1SVHA JO19-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 sep12:45SVHA JO19-1SDV Barneveld JO19-26 - 2beker
za 07 sep15:30SCP JO19-1SVHA JO19-11 - 4beker
za 31 aug10:30SVHA JO19-1OVC '85 JO19-13 - 0beker
Stand Onder 19 competitie (najaar) 1e klasse 1
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1AVW '66 JO19-10000000
2AWC JO19-20000000
3Beuningse Boys JO19-20000000
4RKSV Driel JO19-10000000
5DVOL JO19-10000000
6GVA JO19-10000000
7HAVO JO19-1G0000000
8Leones JO19-10000000
9SC Millingen JO19-10000000
10SC Rheden JO19-10000000
11SCE JO19-10000000
12SVHA JO19-10000000
Programma Onder 19 competitie (najaar) 1e klasse 1
DatumTijdThuisUit
za 21 sep11:15Beuningse Boys JO19-2AVW '66 JO19-1
za 21 sep11:30SC Rheden JO19-1SVHA JO19-1
za 21 sep14:30GVA JO19-1SCE JO19-1
za 21 sep14:30HAVO JO19-1GSC Millingen JO19-1
za 21 sep15:00DVOL JO19-1RKSV Driel JO19-1
za 21 sep15:30AWC JO19-2Leones JO19-1
za 28 sep14:30AVW '66 JO19-1DVOL JO19-1
za 28 sep14:30Leones JO19-1HAVO JO19-1G
za 28 sep15:00SVHA JO19-1Beuningse Boys JO19-2
za 28 sep15:00SCE JO19-1AWC JO19-2
za 28 sep15:00SC Millingen JO19-1GVA JO19-1
za 28 sep15:00RKSV Driel JO19-1SC Rheden JO19-1
Stand 19 beker poule Groep 2 33
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO19-133009133
2SCP JO19-131114106
3SDV Barneveld JO19-231023515
4OVC '85 JO19-13012126
Stand 19 beker 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1AVW '66 JO19-10000000
2AWC JO19-20000000
3De Bataven JO19-20000000
4Beuningse Boys JO19-20000000
5Blauw Geel '55 JO19-10000000
6RKSV Driel JO19-10000000
7DVOL JO19-10000000
8GVA JO19-10000000
9Juliana '31 JO19-20000000
10SC Klarenbeek JO19-10000000
11Leones JO19-10000000
12SC Millingen JO19-10000000
13Robur et Velocitas JO19-20000000
14SCE JO19-10000000
15SML JO19-20000000
16SVHA JO19-10000000
17SP Teuge JO19-10000000
18De Treffers JO19-20000000
Uitslagen 19 beker poule Groep 2 33
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 sep13:00SCP JO19-1OVC '85 JO19-11 - 1
za 14 sep12:45SVHA JO19-1SDV Barneveld JO19-26 - 2
za 07 sep15:30SCP JO19-1SVHA JO19-11 - 4
wo 04 sep20:00OVC '85 JO19-1SDV Barneveld JO19-21 - 2
za 31 aug12:15SDV Barneveld JO19-2SCP JO19-11 - 8
za 31 aug10:30SVHA JO19-1OVC '85 JO19-13 - 0