Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO15-1

Spelers

Staf

Shirtsponsor: Mulder Tweewielers
logo-mulder-tweewielers-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 01 feb14:45SVHA JO15-1Redichem JO15-2regulier
za 08 feb10:00Fortissimo JO15-2SVHA JO15-1regulier
za 15 feb11:00SVHA JO15-1SKV JO15-2Gregulier
za 29 feb12:00Elsweide JO15-1SVHA JO15-1beker
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 18 jan11:00SVHA JO15-1WAVV JO15-1G2 - 0beker
za 21 dec11:00Lunteren JO15-2SVHA JO15-11 - 3regulier
za 14 dec12:15SVHA JO15-1DTS Ede JO15-4G5 - 1regulier
za 07 dec10:30EMM JO15-1SVHA JO15-10 - 5regulier
Stand Onder 15 competitie (najaar) 4e klasse 03
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1WAVV JO15-1G12110133867
2SVHA JO15-1121101336311
3SV Otterlo JO15-112804243529
4Kesteren JO15-112705214519
5RKSV Driel JO15-212615194629
6DTS Ede JO15-4G12615195443
7OVC '85 JO15-210604184614
8EMM JO15-111515162925
9Uchta JO15-112426142940
10SKV JO15-3G11317103132
11Excelsior Z. JO15-21020861473
12Lunteren JO15-21112851978
13Bennekom JO15-411001104101
Stand Onder 15 competitie (voorjaar) 3e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Bennekom JO15-30000000
2Beuningse Boys JO15-30000000
3DTS '35 Ede JO15-30000000
4ESA JO15-30000000
5Fortissimo JO15-20000000
6MASV JO15-10000000
7Orion JO15-50000000
8Redichem JO15-20000000
9SDOO JO15-10000000
10SKV JO15-2G0000000
11SVHA JO15-10000000
12WAVV JO15-1G0000000
Programma Onder 15 competitie (voorjaar) 3e klasse 07
DatumTijdThuisUit
za 01 feb11:00Beuningse Boys JO15-3Fortissimo JO15-2
za 01 feb12:00WAVV JO15-1GBennekom JO15-3
za 01 feb12:15Orion JO15-5SDOO JO15-1
za 01 feb12:30SKV JO15-2GESA JO15-3
za 01 feb13:00MASV JO15-1DTS '35 Ede JO15-3
za 01 feb14:45SVHA JO15-1Redichem JO15-2
Uitslagen Onder 15 competitie (najaar) 4e klasse 03
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 jan10:00SKV JO15-3GLunteren JO15-20 - 0
Stand 15 beker poule Groep 4 12
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO15-133009202
2Uchta JO15-132016103
3Kesteren JO15-13102337
4Excelsior Z. JO15-230030021
Stand 15 beker 1e ronde Groep 4 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO15-11100381
2csv Apeldoorn JO15-41100371
3csv Apeldoorn JO15-31100361
4WAVV JO15-1G1100340
5't Peeske JO15-11100364
6HAVO JO15-11100331
7SC Rheden JO15-21100332
8De Treffers JO15-31100300
9Blauw Wit JO15-2G1001000
10GSV'38 JO15-1G1001023
11FC Bergh JO15-21001046
12Orion JO15-51001013
13Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-21001004
14Groen Wit '62 JO15-31001016
15Voorst JO15-2G1001017
16AAC-Olympia JO15-11001018
Stand 15 beker 1/8 finales Groep 3 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1csv Apeldoorn JO15-41100363
2Elsweide JO15-11100341
3ZVV '56 JO15-11100342
4BVC '12 JO15-11100331
5SVHA JO15-11100320
6GVA JO15-11100321
7DVV JO15-20000000
8't Peeske JO15-10000000
9HAVO JO15-11001012
10csv Apeldoorn JO15-31001024
11De Treffers JO15-31001013
12WAVV JO15-1G1001002
13SDS' 55 JO15-11001036
14SC Rheden JO15-21001014
Stand 15 beker 1/4 finales Groep 3 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1csv Apeldoorn JO15-40000000
2BVC '12 JO15-10000000
3DVV JO15-20000000
4Elsweide JO15-10000000
5GVA JO15-10000000
6't Peeske JO15-10000000
7SVHA JO15-10000000
8ZVV '56 JO15-10000000
Programma 15 beker 1/4 finales Groep 3 SR2
DatumTijdThuisUit
za 29 feb11:15DVV JO15-2't Peeske JO15-1
za 29 feb12:00Elsweide JO15-1SVHA JO15-1
za 29 feb12:30ZVV '56 JO15-1csv Apeldoorn JO15-4
za 29 feb15:00BVC '12 JO15-1GVA JO15-1
Uitslagen 15 beker 1e ronde Groep 4 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 30 okt19:00Orion JO15-5HAVO JO15-11 - 3
Uitslagen 15 beker 1/8 finales Groep 3 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 jan11:00SVHA JO15-1WAVV JO15-1G2 - 0
za 18 jan10:15HAVO JO15-1GVA JO15-11 - 2
wo 18 dec18:30SDS' 55 JO15-1csv Apeldoorn JO15-43 - 6
wo 18 dec18:30csv Apeldoorn JO15-3ZVV '56 JO15-12 - 4
za 14 dec12:00Elsweide JO15-1SC Rheden JO15-24 - 1
wo 11 dec18:30De Treffers JO15-3BVC '12 JO15-11 - 3