Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO11-1

Spelers

Staf

Shirtsponsor: ACSI
logo-acsi-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 26 okt08:45SVHA JO11-1GDTS Ede JO11-4Gregulier
za 02 nov10:00Fortissimo JO11-1SVHA JO11-1Gregulier
za 09 nov08:30DIO '30 JO11-2SVHA JO11-1Gregulier
za 16 nov09:00SVHA JO11-1GAVIOS/DBV JO11-1regulier
Programma Onder 11 competitie (najaar) 3e klasse 04
DatumTijdThuisUit
za 26 okt08:45SVHA JO11-1GDTS Ede JO11-4G
za 26 okt09:00Union JO11-2SKV JO11-3M
za 26 okt09:45Kesteren JO11-1Fortissimo JO11-1
za 26 okt10:00Lienden JO11-1Ewijk JO11-1G
za 26 okt11:00AVIOS/DBV JO11-1SKV JO11-2
za 02 nov08:30Lienden JO11-1SKV JO11-3M
za 02 nov08:45Kesteren JO11-1Union JO11-2
za 02 nov10:00Fortissimo JO11-1SVHA JO11-1G
za 02 nov10:00SKV JO11-2DIO '30 JO11-2
za 02 nov11:00AVIOS/DBV JO11-1DTS Ede JO11-4G
Uitslagen Onder 11 competitie (najaar) 3e klasse 04
DatumTijdThuisUitUitslag
za 12 okt11:00AVIOS/DBV JO11-1Fortissimo JO11-14 - 9
za 12 okt09:15Kesteren JO11-1DIO '30 JO11-212 - 3
za 12 okt09:00SVHA JO11-1GSKV JO11-3M10 - 0
za 12 okt08:30Lienden JO11-1DTS Ede JO11-4G19 - 1
za 12 okt08:30SKV JO11-2Ewijk JO11-1G3 - 5
di 08 okt19:00DIO '30 JO11-2Lienden JO11-11 - 8
Stand 11 beker poule Groep 3 50
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-1G33009411
2Elistha JO11-1310231715
3SC Bemmel JO11-3310231021
4Spero JO11-431023738
Stand 11 beker 1e ronde Groep 3 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Fortissimo JO11-11100393
2Ewijk JO11-1G1100362
3RKPSC JO11-11100341
4SC Bemmel JO11-21100353
5Dierense Boys JO11-11100342
6SVHA JO11-1G1100331
7Kesteren JO11-11100321
8SC Doesburg JO11-20000000
9't Peeske JO11-10000000
10SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-20000000
11Veluwezoom JO11-10000000
12AVIOS/DBV JO11-11001012
13ESA JO11-31001035
14ZVV '56 JO11-11001024
15SVO '68 JO11-11001013
16Elsweide JO11-11001014
17Eendracht '30 JO11-11001026
18SML JO11-41001039
Programma 11 beker 1e ronde Groep 3 SR2
DatumTijdThuisUit
wo 30 okt18:30Veluwezoom JO11-1SC Doesburg JO11-2
Uitslagen 11 beker poule Groep 3 50
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 sep09:00SVHA JO11-1GSpero JO11-421 - 0
za 14 sep08:30SC Bemmel JO11-3Elistha JO11-15 - 4
za 07 sep09:00SVHA JO11-1GSC Bemmel JO11-312 - 1
za 07 sep08:30Spero JO11-4Elistha JO11-12 - 13
za 31 aug09:00Elistha JO11-1SVHA JO11-1G0 - 8
za 31 aug08:30SC Bemmel JO11-3Spero JO11-44 - 5
Uitslagen 11 beker 1e ronde Groep 3 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
ma 21 okt18:30SC Bemmel JO11-2ESA JO11-35 - 3
ma 21 okt18:30Ewijk JO11-1GEendracht '30 JO11-16 - 2
za 19 okt11:00AVIOS/DBV JO11-1Kesteren JO11-11 - 2 (3 - 5)
za 19 okt10:30Elsweide JO11-1RKPSC JO11-11 - 4
za 19 okt10:00ZVV '56 JO11-1Dierense Boys JO11-12 - 4
za 19 okt10:00SVO '68 JO11-1SVHA JO11-1G1 - 3
za 19 okt10:00Fortissimo JO11-1SML JO11-49 - 3