Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag 3

Spelers

Staf

Shirtsponsor: ATV Safety
logo-atv-safety-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 16 nov14:30sv DFS 6SVHA 3regulier
za 23 nov15:00SVHA 3GVC 2regulier
za 30 nov12:00Wageningen 3SVHA 3regulier
za 07 dec15:00SVHA 3WAVV 3regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 02 nov14:30SDOO 3SVHA 31 - 3regulier
za 26 okt15:00SVHA 3Lienden 33 - 4regulier
za 19 okt15:00SVHA 3Lunteren 82 - 3beker
za 12 okt15:00SVHA 3Overasseltse Boys 20 - 2regulier
Stand Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1WAVV 3761019483
2Lienden 3650115257
3Uchta 36501152114
4GVC 2641113275
5Redichem 47313102826
6Echteld 3530292214
7Overasseltse Boys 2530291112
8Aquila 2721471528
9SVHA 3620462017
10SDOO 3720561022
11sv DFS 6710631124
12Wageningen 370070773
Programma Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 01
DatumTijdThuisUit
za 16 nov12:00Wageningen 3Uchta 3
za 16 nov14:30sv DFS 6SVHA 3
za 16 nov14:30Lienden 3GVC 2
za 16 nov14:45Redichem 4WAVV 3
za 16 nov15:00Aquila 2Overasseltse Boys 2
za 23 nov14:30Overasseltse Boys 2sv DFS 6
za 23 nov14:30Uchta 3WAVV 3
za 23 nov14:30SDOO 3Wageningen 3
za 23 nov14:30Redichem 4Lienden 3
za 23 nov15:00SVHA 3GVC 2
Uitslagen Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 01
DatumTijdThuisUitUitslag
za 09 nov15:00Redichem 4Wageningen 39 - 2
za 09 nov14:30Overasseltse Boys 2Uchta 32 - 3
za 09 nov14:30sv DFS 6Aquila 21 - 3
za 09 nov14:00Lienden 3SDOO 34 - 0
za 09 nov11:30GVC 2WAVV 31 - 1
za 02 nov15:00Aquila 2Lienden 30 - 4
za 02 nov14:30SDOO 3SVHA 31 - 3
za 02 nov14:30Uchta 3Redichem 45 - 2
za 02 nov14:00Echteld 3Overasseltse Boys 21 - 3
za 02 nov12:30WAVV 3sv DFS 66 - 0
za 02 nov11:00Wageningen 3GVC 20 - 13
Stand beker reserve zaterdag poule Groep 2 24
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA 33120587
2Beuningse Boys 43111484
3DVE-Trajanus 231114912
4Nijmegen VE130212911
Stand beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Lunteren 511003100
2SDS' 55 41100362
3Trekvogels 81100362
4De Paasberg 41100351
5Columbia 31100353
6Lunteren 81100332
7vv Ede/Victoria 61100321
8OBW 31100321
9AVW '66 61100355
10WVW 21100344
11Orion 31100322
12Leones 30000000
13De Paasberg 50000000
14Lunteren 71001055
15Fortissimo 51001044
16Uchta 31001022
17SVHA 31001023
18Lunteren 61001012
19RODA '28 21001012
20vv Ede/Victoria 31001035
21ESA 91001026
22Groen Wit '62 71001026
23Arnhemia 31001015
24Prins Bernhard 310010010
Uitslagen beker reserve zaterdag poule Groep 2 24
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 sep15:00DVE-Trajanus 2SVHA 33 - 3
za 14 sep14:30Nijmegen VE1Beuningse Boys 42 - 2
za 07 sep15:00DVE-Trajanus 2Nijmegen VE16 - 4
za 07 sep15:00SVHA 3Beuningse Boys 42 - 1
za 31 aug15:00Beuningse Boys 4DVE-Trajanus 25 - 0
za 31 aug14:30Nijmegen VE1SVHA 33 - 3
Uitslagen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 23 okt20:15Lunteren 6vv Ede/Victoria 61 - 2
za 19 okt15:00Trekvogels 8ESA 96 - 2
za 19 okt15:00SVHA 3Lunteren 82 - 3
za 19 okt14:45Groen Wit '62 7SDS' 55 42 - 6
za 19 okt14:30Prins Bernhard 3Lunteren 50 - 10
za 19 okt14:30Orion 3Uchta 32 - 2 (4 - 3)
za 19 okt14:00Fortissimo 5WVW 24 - 4 (4 - 5)
za 19 okt14:00OBW 3RODA '28 22 - 1
za 19 okt13:00Lunteren 7AVW '66 65 - 5 (4 - 5)
za 19 okt12:30vv Ede/Victoria 3Columbia 33 - 5
za 19 okt12:30De Paasberg 4Arnhemia 35 - 1