Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zaterdag 3

Spelers

Staf

Shirtsponsor: ATV Safety
logo-atv-safety-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 07 mrt15:00SVHA 3Redichem 43 - 2regulier
Stand Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1WAVV 3141211378013
2Uchta 3141004304730
3Overasseltse Boys 212912283924
4SVHA 313904274224
5Lienden 314905274521
6GVC 213823265013
7Redichem 412417134043
8SDOO 3144010123453
9Aquila 2143110102255
10sv DFS 615301292642
11Echteld 3530252214
12Wageningen 314001409124
Stand beker reserve zaterdag poule Groep 2 24
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA 33120587
2Beuningse Boys 43111484
3DVE-Trajanus 231114912
4Nijmegen VE130212911
Stand beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Lunteren 511003100
2SDS' 55 41100362
3Trekvogels 81100362
4De Paasberg 41100351
5Columbia 31100353
6Lunteren 81100332
7vv Ede/Victoria 61100321
8OBW 31100321
9AVW '66 61100355
10WVW 21100344
11Orion 31100322
12Leones 30000000
13De Paasberg 50000000
14Lunteren 71001055
15Fortissimo 51001044
16Uchta 31001022
17SVHA 31001023
18Lunteren 61001012
19RODA '28 21001012
20vv Ede/Victoria 31001035
21ESA 91001026
22Groen Wit '62 71001026
23Arnhemia 31001015
24Prins Bernhard 310010010