Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 2

Spelers

Jan-Willem Jacobs, Wieger van der Spek, Edwin IJkhout, Roy Vermeulen, Roland van Sabben, Roy van de Vooren, Stefan van Elk, Maarten Evers, Luuk Schouten, Leroy Franken, Leon Latta, Elkjar Rikken, Bas Peperkamp, Harm Ariese, Jules Merkus, Danny de Lange, Yosry Hassan, Kees Breunissen, Bart van Olderen, Pim van Schaik, Wesley Ebbeng, Sam Merkus, Stijn van der Linden, Thom Hartman, Remco Hendriks, Roy Budding

Staf

Trainer: Roy Kuiper
Leider: Roland van Sabben

Sponsor: Altec Parts
logo-altec-parts-250x125

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 05 mei11:00SVHA 2SC Bemmel 5regulier
zo 12 mei11:45DVE-Trajanus 4SVHA 2regulier
zo 19 mei11:00SVHA 2Krayenhoff 2regulier
zo 26 mei09:30Trekvogels 6SVHA 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 14 apr11:30Juliana '31 5SVHA 25 - 1regulier
zo 07 apr10:45SVHA 2Eldenia 60 - 1regulier
zo 24 mrt11:00SVHA 2Brakkenstein 73 - 0regulier
zo 17 mrt10:30HAVO 3SVHA 24 - 3regulier
Stand Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SC Bemmel 5171511466919
2Krayenhoff 2141004305530
3HAVO 315933304436
4DVE-Trajanus 4161006304030
5Juliana '31 517845285344
6De Bataven 515816253531
7Trekvogels 616727233334
8Eldenia 616709212847
9DVSG 3185211173652
10Brakkenstein 7175111163748
11SVHA 2182610122047
12GVA 415021321850
Programma Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
DatumTijdThuisUit
do 25 apr18:45Eldenia 6Krayenhoff 2
do 25 apr19:15DVE-Trajanus 4GVA 4
do 25 apr19:30Trekvogels 6De Bataven 5
zo 28 apr09:30De Bataven 5HAVO 3
zo 28 apr11:00Krayenhoff 2SC Bemmel 5
do 02 mei19:00GVA 4Brakkenstein 7
do 02 mei19:00Eldenia 6De Bataven 5
zo 05 mei09:30De Bataven 5Juliana '31 5
zo 05 mei09:45DVSG 3HAVO 3
zo 05 mei10:00GVA 4Trekvogels 6
zo 05 mei11:00SVHA 2SC Bemmel 5
zo 05 mei11:30Eldenia 6DVE-Trajanus 4
zo 05 mei12:00Brakkenstein 7Krayenhoff 2
wo 08 mei19:00Krayenhoff 2Trekvogels 6
Uitslagen Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 14 apr13:00DVE-Trajanus 4Brakkenstein 76 - 1
zo 14 apr11:30Eldenia 6GVA 43 - 1
zo 14 apr11:30Juliana '31 5SVHA 25 - 1
zo 14 apr11:00Krayenhoff 2DVSG 35 - 2
zo 14 apr09:30SC Bemmel 5De Bataven 55 - 1
zo 14 apr09:30Trekvogels 6HAVO 32 - 2
wo 10 apr20:00DVSG 3DVE-Trajanus 42 - 4
Stand beker reserve zondag poule Groep 1 54
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SC Bemmel 42200672
2De Bataven 52101374
3SVHA 22002019