Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 2

Spelers

Jan-Willem Jacobs, Wieger van der Spek, Edwin IJkhout, Roy Vermeulen, Roland van Sabben, Roy van de Vooren, Stefan van Elk, Maarten Evers, Luuk Schouten, Leroy Franken, Leon Latta, Elkjar Rikken, Bas Peperkamp, Harm Ariese, Jules Merkus, Danny de Lange, Yosry Hassan, Kees Breunissen, Bart van Olderen, Pim van Schaik, Wesley Ebbeng, Sam Merkus, Stijn van der Linden, Thom Hartman, Remco Hendriks, Roy Budding

Staf

Trainer: Roy Kuiper
Leider: Roland van Sabben

Sponsor: Altec Parts
logo-altec-parts-250x125

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 17 feb10:30GVA 4SVHA 2regulier
do 28 feb20:30SVHA 1EMM 1Oefen
zo 10 mrt11:00SVHA 2DVSG 3regulier
zo 17 mrt10:30HAVO 3SVHA 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 10 feb11:00SVHA 2De Bataven 50 - 1regulier
zo 09 dec11:00SVHA 2Juliana '31 52 - 2regulier
zo 02 dec09:30Eldenia 6SVHA 25 - 0regulier
zo 18 nov11:00SVHA 2HAVO 32 - 2regulier
Stand Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SC Bemmel 510811254016
2Krayenhoff 210802244320
3HAVO 39621202822
4De Bataven 59612192516
5Juliana '31 512543193830
6DVE-Trajanus 411605182223
7Trekvogels 69513162317
8Brakkenstein 711416132828
9DVSG 31222882137
10SVHA 21215681335
11Eldenia 61020861638
12GVA 4901811530
Programma Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
DatumTijdThuisUit
zo 17 feb09:30De Bataven 5Brakkenstein 7
zo 17 feb09:30Trekvogels 6SC Bemmel 5
zo 17 feb09:45DVSG 3Juliana '31 5
zo 17 feb10:30HAVO 3Eldenia 6
zo 17 feb10:30GVA 4SVHA 2
zo 17 feb11:00Krayenhoff 2DVE-Trajanus 4
zo 24 feb09:30Trekvogels 6Brakkenstein 7
zo 24 feb09:30De Bataven 5SC Bemmel 5
zo 24 feb11:00DVE-Trajanus 4GVA 4
zo 24 feb11:30Eldenia 6Krayenhoff 2
Uitslagen Mannen Zondag reserve 5e klasse 10
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 10 feb14:30Brakkenstein 7DVSG 36 - 2
zo 10 feb11:30Juliana '31 5HAVO 31 - 1
zo 10 feb11:30Eldenia 6Trekvogels 60 - 2
zo 10 feb11:00SVHA 2De Bataven 50 - 1
zo 10 feb09:30SC Bemmel 5Krayenhoff 24 - 1
zo 03 feb11:00Krayenhoff 2Juliana '31 54 - 1
Stand beker reserve zondag poule Groep 1 54
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SC Bemmel 42200672
2De Bataven 52101374
3SVHA 22002019