Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO17-1

Spelers

Coen van der Linden, Cas Jansen, Thom Peeters, Thomas Kogels, Paliek Veens, Joost Wiggelman, Ben Schipper, Rick Krijnen, Okke de Koning, Ian Christy, Luc Tijssen, Paul van der Linden, Maikel de Ruijter, Frank Peeters, Olav Hartman

Staf

Trainer: Bas Peperkamp, Jaro Pol
Leider: Erwin Hartman

Shirtsponsor: De Griek
logo-de-griek-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 01 jun13:00SML JO17-3SVHA JO17-1beker
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 18 mei12:30SVHA JO17-1Excelsior Z. JO17-17 - 1regulier
za 11 mei14:30GVA JO17-1SVHA JO17-13 - 7regulier
za 04 mei13:00SVHA JO17-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-13 - 2regulier
za 20 apr13:00SVHA JO17-1Angeren JO17-15 - 1regulier
Stand Onder 17 competitie (najaar) 2e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-1990027551
2Blauw Wit JO17-18602183212
3Aquila JO17-18503151816
4UHC JO17-19504151423
5DSZ JO17-19414131915
6vv Ewijk JO17-19414132030
7Woezik JO17-29315102027
8ST: Victoria'25/SCD'33 JO17-1d721471623
9Eendracht '30 JO17-1920761828
10Beuningse Boys JO17-270070643
Stand Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-110901274815
2SC Millingen JO17-18521172114
3Elistha JO17-19504152516
4ONA '53 JO17-18422142216
5SML JO17-39423141815
6GVA JO17-19405122935
7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-19324111519
8Angeren JO17-18314101918
9Excelsior Z. JO17-1930691017
10SDOO JO17-1912651630
11Eldenia JO17-281164735
Programma Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUit
za 25 mei12:30Excelsior Z. JO17-1Angeren JO17-1
za 25 mei12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1Eldenia JO17-2
za 25 mei13:00GVA JO17-1ONA '53 JO17-1
za 25 mei13:00SDOO JO17-1SML JO17-3
za 25 mei15:00Elistha JO17-1SC Millingen JO17-1
wo 29 mei19:00Angeren JO17-1ONA '53 JO17-1
za 01 jun13:00Eldenia JO17-2SC Millingen JO17-1
Uitslagen Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
za 18 mei14:30Angeren JO17-1GVA JO17-19 - 2
za 18 mei13:00Eldenia JO17-2Elistha JO17-11 - 6
za 18 mei12:45SC Millingen JO17-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-14 - 0
za 18 mei12:30ONA '53 JO17-1SDOO JO17-16 - 3
za 18 mei12:30SVHA JO17-1Excelsior Z. JO17-17 - 1
za 11 mei15:15Elistha JO17-1ONA '53 JO17-10 - 2
za 11 mei15:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1Angeren JO17-11 - 3
za 11 mei14:30GVA JO17-1SVHA JO17-13 - 7
za 11 mei13:00SDOO JO17-1Excelsior Z. JO17-10 - 3
za 11 mei11:00SC Millingen JO17-1SML JO17-32 - 2
Stand 17 beker poule Groep 2 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-13120596
2Eendracht '30 JO17-13120543
3De Treffers JO17-23120532
4ESA JO17-43003016
Stand 17 beker 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1vv Ewijk JO17-11100341
2SVHA JO17-11100353
3WSV JO17-31100353
4DVOL JO17-11100321
5SKV JO17-2G1100322
6Albatross JO17-11100311
7SDOO JO17-11100311
8SML JO17-30000000
9Angeren JO17-11001022
10WWNA JO17-11001011
11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-11001011
12Aquila JO17-11001012
13GVA JO17-11001035
14Robur et Velocitas JO17-31001035
15Blauw Wit JO17-11001014
Stand 17 beker 1/4 finales Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SML JO17-31100360
2SDOO JO17-11100331
3SVHA JO17-11100322
4WSV JO17-31100311
5DVOL JO17-11001022
6Albatross JO17-11001011
7SKV JO17-2G1001013
8vv Ewijk JO17-11001006
Stand 17 beker 1/2 finales Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-11100360
2SML JO17-31100321
3WSV JO17-31001012
4SDOO JO17-11001006
Stand 17 beker finale Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SML JO17-30000000
2SVHA JO17-10000000
Programma 17 beker finale Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUit
za 01 jun13:00SML JO17-3SVHA JO17-1
Uitslagen 17 beker 1/2 finales Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
za 30 mrt14:30WSV JO17-3SML JO17-31 - 2
za 30 mrt13:00SVHA JO17-1SDOO JO17-16 - 0