Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 1

Spelers

Mark de Ruijter, Roy Brugman, Mark van Eldik, Bart Peperkamp, Bram Ariese,  Mike van Leijen, Ronald Evers, Twan Aarnink, Jeroen Janssen, Sjoerd Veldhorst, Jasper Visser, Ries Hoogstad, Luc Dekker, Jaro Pol, Thijs Cardol, Rick Diepeveen, Coen Witte

Staf

Trainer: Michel van Leijen, Ralph Tillmann
Leider: Cor van Vlaanderen, Karel van de Vooren

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 19 jan10:00VDZ JO13-2SVHA JO13-1oefen
za 19 jan15:00SVHA JO17-1WVW JO17-1Oefen
vr 25 jan19:00SVHA JO11-1CHRC JO11-1Oefen
za 26 jan13:00SVHA JO15-1Spero JO15-2Oefen
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 01 dec18:00SVHA 1SDOO 13 - 0regulier
zo 25 nov14:00SV Gelders Eiland 1SVHA 12 - 2regulier
zo 11 nov14:00SC Rijnland 1SVHA 12 - 2regulier
zo 04 nov13:00Loo 1SVHA 13 - 0regulier
Stand Mannen Zondag standaard (A-cat) 5e klasse D
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Loo 1972023319
2RVW 19540193910
3SC Rijnland 110532182314
4SDOO 110514162423
5De Paasberg 19423142925
6SV Gelders Eiland 110352142922
7SVHA 19324111516
8SV Babberich 1922581528
9SDZZ 1914471523
10Elsweide 11014571531
11Edesche Boys 11011841145
Stand KNVB beker Amateurs poule Groep 3 13
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1RODA '28 133009140
2Batavia 132016512
3SVHA 13012114
4Unitas '28 13012126