Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO17-1

Spelers

Coen van der Linden, Cas Jansen, Thom Peeters, Thomas Kogels, Paliek Veens, Joost Wiggelman, Ben Schipper, Rick Krijnen, Okke de Koning, Ian Christy, Luc Tijssen, Paul van der Linden, Maikel de Ruijter, Frank Peeters, Olav Hartman

Staf

Trainer: Bas Peperkamp, Jaro Pol
Leider: Erwin Hartman

Shirtsponsor: De Griek
logo-de-griek-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
do 28 feb20:30SVHA 1EMM 1Oefen
za 09 mrt13:00Eldenia JO17-2SVHA JO17-1regulier
za 16 mrt11:00SVHA JO17-1Angeren JO17-1regulier
za 23 mrt10:45SC Millingen JO17-1SVHA JO17-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 16 feb12:45SVHA JO17-1ONA '53 JO17-14 - 1regulier
za 09 feb13:45SML JO17-3SVHA JO17-11 - 0regulier
za 02 feb15:00DVOL JO17-1SVHA JO17-12 - 2 (4 - 5)beker
za 15 dec11:15SVHA JO17-1Eendracht '30 JO17-17 - 1regulier
Stand Onder 17 competitie (najaar) 2e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-1990027551
2Blauw Wit JO17-18602183212
3Aquila JO17-18503151816
4UHC JO17-19504151423
5DSZ JO17-19414131915
6vv Ewijk JO17-19414132030
7Woezik JO17-29315102027
8ST: Victoria'25/SCD'33 JO17-1d721471623
9Eendracht '30 JO17-1920761828
10Beuningse Boys JO17-270070643
Stand Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-12200662
2SML JO17-32110421
3Elistha JO17-11100362
4GVA JO17-121013126
5SVHA JO17-12101342
6Excelsior Z. JO17-12101311
7Angeren JO17-11010111
8SDOO JO17-12011126
9Eldenia JO17-220111110
10SC Millingen JO17-10000000
11ONA '53 JO17-12002015
Uitslagen Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
za 16 feb14:30Angeren JO17-1SML JO17-31 - 1
za 16 feb14:30GVA JO17-1Eldenia JO17-210 - 1
za 16 feb13:00SDOO JO17-1Elistha JO17-12 - 6
za 16 feb12:45SVHA JO17-1ONA '53 JO17-14 - 1
za 16 feb12:30Excelsior Z. JO17-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-10 - 1
za 09 feb13:45SML JO17-3SVHA JO17-11 - 0
za 09 feb13:00Eldenia JO17-2SDOO JO17-10 - 0
za 09 feb12:45Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1GVA JO17-15 - 2
za 09 feb12:30ONA '53 JO17-1Excelsior Z. JO17-10 - 1
Stand 17 beker poule Groep 2 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-13120596
2Eendracht '30 JO17-13120543
3De Treffers JO17-23120532
4ESA JO17-43003016
Stand 17 beker 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1vv Ewijk JO17-11100341
2SVHA JO17-11100353
3WSV JO17-31100353
4DVOL JO17-11100321
5SKV JO17-2G1100322
6Albatross JO17-11100311
7SDOO JO17-11100311
8SML JO17-30000000
9Angeren JO17-11001022
10WWNA JO17-11001011
11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-11001011
12Aquila JO17-11001012
13GVA JO17-11001035
14Robur et Velocitas JO17-31001035
15Blauw Wit JO17-11001014
Stand 17 beker 1/4 finales Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SML JO17-31100360
2SVHA JO17-11100322
3Albatross JO17-10000000
4SDOO JO17-10000000
5SKV JO17-2G0000000
6WSV JO17-30000000
7DVOL JO17-11001022
8vv Ewijk JO17-11001006
Programma 17 beker 1/4 finales Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUit
za 23 feb10:00SKV JO17-2GSDOO JO17-1
za 23 feb12:00Albatross JO17-1WSV JO17-3
Uitslagen 17 beker 1/4 finales Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
za 02 feb15:00vv Ewijk JO17-1SML JO17-30 - 6
za 02 feb15:00DVOL JO17-1SVHA JO17-12 - 2 (4 - 5)