Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

JO11-2

Spelers

Roel Gerritsen, Levi de Jong, Dylan Hosmar, Eloy Smits, Diego de Zeeuw, Nathan Pieters, Boas Krijnen, Milan van Schaik, Simon Coppes, Guusje Berends, Merlijn van Westrenen

Staf

Trainer: Rene Pieters, Gerrit Hosmar
Leider: Andries de Jong, Marienet de Jong

Shirtsponsor: ACSI
logo-acsi-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 04 mei08:30SKV JO11-3SVHA JO11-2regulier
za 11 mei08:30DUNO D JO11-1GSVHA JO11-2regulier
za 18 mei08:30SVHA JO11-2SC Bemmel JO11-4regulier
za 25 mei09:00VVO JO11-4SVHA JO11-2regulier
Programma Onder 11 competitie (voorjaar) 4e klasse 05
DatumTijdThuisUit
wo 24 apr18:30DUNO D JO11-1GOVC '85 JO11-3
za 04 mei08:30SKV JO11-3SVHA JO11-2
za 04 mei08:45Excelsior Z JO11-2GEldenia JO11-4G
za 04 mei09:00VVO JO11-4SC Bemmel JO11-4
za 04 mei10:45SML JO11-4GDUNO D JO11-1G
Uitslagen Onder 11 competitie (voorjaar) 4e klasse 05
DatumTijdThuisUitUitslag
za 20 apr11:15SML JO11-4GESA JO11-44 - 5
za 20 apr10:00Eldenia JO11-4GVVO JO11-412 - 2
za 20 apr08:45SVHA JO11-2OVC '85 JO11-37 - 6
za 20 apr08:30SC Bemmel JO11-4Excelsior Z JO11-2G1 - 11
za 20 apr08:30SKV JO11-3DUNO D JO11-1G6 - 9
wo 17 apr18:30VVO JO11-4ESA JO11-60 - 6
za 13 apr10:00Eldenia JO11-4GESA JO11-40 - 5
za 13 apr09:30OVC '85 JO11-3VVO JO11-45 - 5
za 13 apr08:45SVHA JO11-2Excelsior Z JO11-2G4 - 5
za 13 apr08:30SC Bemmel JO11-4ESA JO11-61 - 4
za 13 apr08:30SKV JO11-3EMM JO11-14 - 3
za 13 apr08:30De Bataven JO11-2SML JO11-4G4 - 5
Stand 11 beker poule Groep 4 58
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-222006205
2EMM JO11-121013165
3Excelsior Z JO11-3G20020127
Stand 11 beker 1e ronde Groep 4 SR 2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Veluwse Boys JO11-1G11003112
2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-21100393
3Longa '30 JO11-31100382
4Angeren JO11-11100371
5Orion JO11-51100383
6v.v. Dieren JO11-2G1100341
7ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G1100386
8Robur et Velocitas JO11-41100364
9SC Millingen JO11-21100342
10SC Bemmel JO11-51100343
11Bennekom JO11-51100343
12Voorwaarts T JO11-30000000
13MASV JO11-21001034
14SVHA JO11-21001034
15RODA '28 JO11-11001068
16Groen Wit '62 JO11-31001046
17SJO Diosa-Niftrik JO11-11001024
18Groessen JO11-31001014
19Orion JO11-71001038
20DUNO D JO11-1G1001039
21FC Zutphen JO11-31001028
22Wageningen JO11-11001017
23Kesteren JO11-110010211