Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Germ Veens, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Michael Hijmans, Dirk Hendriks van Warbij, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 28 apr11:30Eldenia 9SVHA 4regulier
do 02 mei20:00SC Millingen 8SVHA 4regulier
zo 05 mei12:00SC Millingen 7SVHA 4regulier
zo 12 mei10:00SVHA 4Nijmegen 6regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 07 apr12:00De Bataven 7SVHA 44 - 4regulier
zo 31 mrt10:00SVHA 4ST: De Treffers/Rood Wit 25 - 1regulier
zo 24 mrt09:30Blauw Wit 6SVHA 41 - 3regulier
zo 24 feb10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2SVHA 42 - 5regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Elistha 217152047697
2Eldenia 9171313406128
3Union 5171205366348
4Blauw Wit 6171124355928
5De Bataven 7181044345331
6SVHA 415924297039
7Brakkenstein 918828264235
8SC Millingen 7174310153876
9ST: De Treffers/Rood Wit 2173113102349
10Kolping-Dynamo 414221082649
11SC Millingen 817201562073
12Nijmegen 616111441576
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUit
do 25 apr18:45Kolping-Dynamo 4SC Millingen 7
zo 28 apr11:30Eldenia 9SVHA 4
zo 28 apr13:00Kolping-Dynamo 4Nijmegen 6
do 02 mei19:00Kolping-Dynamo 4ST: De Treffers/Rood Wit 2
do 02 mei19:00Nijmegen 6Union 5
do 02 mei20:00SC Millingen 8SVHA 4
zo 05 mei09:30Nijmegen 6ST: De Treffers/Rood Wit 2
zo 05 mei09:45Brakkenstein 9SC Millingen 8
zo 05 mei10:15Elistha 2Union 5
zo 05 mei10:30De Bataven 7Blauw Wit 6
zo 05 mei11:30Eldenia 9Kolping-Dynamo 4
zo 05 mei12:00SC Millingen 7SVHA 4
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUitUitslag
ma 22 apr10:30Blauw Wit 6ST: De Treffers/Rood Wit 25 - 2
zo 14 apr13:00Kolping-Dynamo 4Brakkenstein 91 - 4
zo 14 apr12:00SC Millingen 8Nijmegen 62 - 1
zo 14 apr11:30Eldenia 9SC Millingen 79 - 1
zo 14 apr11:00Union 5De Bataven 73 - 6
zo 14 apr09:30Blauw Wit 6Elistha 20 - 5
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 026
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 933009102
2SVHA 43111446
3CHRC 23102387
4RKSV Driel 430121411