Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Germ Veens, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Michael Hijmans, Dirk Hendriks van Warbij, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 17 feb10:00SVHA 4Union 5regulier
zo 24 feb10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2SVHA 4regulier
do 28 feb20:30SVHA 1EMM 1Oefen
zo 10 mrt12:00SC Millingen 8SVHA 4regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 12 jan13:00JO15-1GVA JO15-10 - 4Oefen
zo 02 dec10:00SVHA 4De Bataven 73 - 0regulier
zo 25 nov09:30SVHA 4Blauw Wit 62 - 2regulier
zo 18 nov10:00SVHA 4Kolping-Dynamo 46 - 4regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Elistha 21192029387
2Blauw Wit 6981025377
3Eldenia 99702213312
4Union 511704213429
5De Bataven 712633212818
6SVHA 410613195226
7Brakkenstein 910505152323
8SC Millingen 710325112640
9ST: De Treffers/Rood Wit 21021771126
10Kolping-Dynamo 4810731431
11Nijmegen 6910831145
12SC Millingen 811001101154
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUit
zo 17 feb09:30Nijmegen 6Blauw Wit 6
zo 17 feb10:00SVHA 4Union 5
zo 17 feb10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2Eldenia 9
zo 17 feb12:00SC Millingen 7Elistha 2
zo 17 feb12:00De Bataven 7Brakkenstein 9
zo 17 feb12:00SC Millingen 8Kolping-Dynamo 4
zo 24 feb09:45Brakkenstein 9Nijmegen 6
zo 24 feb10:30ST: De Treffers/Rood Wit 2SVHA 4
zo 24 feb12:00SC Millingen 7Eldenia 9
zo 24 feb13:00Kolping-Dynamo 4Union 5
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 10 feb11:45Elistha 2De Bataven 71 - 1
zo 10 feb11:00Union 5SC Millingen 87 - 1
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 026
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 933009102
2SVHA 43111446
3CHRC 23102387
4RKSV Driel 430121411