Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 4

Spelers

Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Germ Veens, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Michael Hijmans, Dirk Hendriks van Warbij, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Van der Lienden Grondboringen
logo-van-der-lienden-grondboringen-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 26 mei10:00SVHA 4Elistha 21 - 3regulier
do 23 mei20:00Kolping-Dynamo 4SVHA 43 - 1regulier
zo 19 mei09:45Brakkenstein 9SVHA 45 - 3regulier
zo 12 mei10:00SVHA 4Nijmegen 69 - 0regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Elistha 2222020628412
2Eldenia 9221714528436
3Union 5221507458660
4De Bataven 7221264427335
5Blauw Wit 6221237397051
6SVHA 4221228389358
7Brakkenstein 9221138365846
8SC Millingen 7225413195294
9Kolping-Dynamo 4224513174168
10ST: De Treffers/Rood Wit 2223415133464
11Nijmegen 62224161024101
12SC Millingen 822202062498
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 026
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 933009102
2SVHA 43111446
3CHRC 23102387
4RKSV Driel 430121411