Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 3

Spelers

Joost van Kreel, Joost van Zadelhoff, Dylan Akkerman, Julian Akkerman, Niels Boersma, Michael Broekhuizen, Sven Degen, Michel Timmer, Jurrian Langelaar, Matthew den Ambtman, Harm Willemsen, Christiaan Schenau, Jeroen van Sinderen, Jordi Kanters, Nando van Stekelenburg, Brian Aalbers, Bart van Stralen

Staf

Trainer: Rene Willemsen, Hans van Zadelhoff
Leider: Evert Akkerman

Shirtsponsor: ATV Safety
logo-atv-safety-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
do 02 mei19:00UHC 3SVHA 3regulier
zo 05 mei09:45Niftrik 3SVHA 3regulier
do 09 mei19:00SVHA 3AWC 9regulier
zo 12 mei11:00SVHA 3Batavia 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 14 apr12:45AWC 9SVHA 35 - 2regulier
zo 07 apr13:15SVHA 3DIO '30 21 - 3regulier
zo 24 mrt10:00DVOL 4SVHA 33 - 2regulier
zo 17 mrt12:00SVHA 3Leones 42 - 4regulier
Stand Mannen Zondag reserve 6e klasse 02
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Niftrik 3181305397840
2Woezik 10161213376228
3Spero 617944315434
4DIO '30 2181008304838
5vv Ewijk 415825264138
6Batavia 217818254348
7AWC 915717223435
8Leones 316637215142
9Leones 417557204248
10DVOL 417539184362
11UHC 3154110132566
12SVHA 315011412769
Programma Mannen Zondag reserve 6e klasse 02
DatumTijdThuisUit
wo 24 apr19:30AWC 9UHC 3
do 25 apr20:00vv Ewijk 4Woezik 10
zo 28 apr10:00Leones 3DVOL 4
zo 28 apr10:30Leones 4Batavia 2
zo 28 apr11:00UHC 3Woezik 10
zo 28 apr12:30AWC 9vv Ewijk 4
do 02 mei19:00UHC 3SVHA 3
zo 05 mei09:30Woezik 10AWC 9
zo 05 mei09:45Niftrik 3SVHA 3
zo 05 mei10:00vv Ewijk 4DIO '30 2
zo 05 mei10:00Spero 6UHC 3
zo 05 mei10:30Leones 4DVOL 4
zo 05 mei11:00Batavia 2Leones 3
Uitslagen Mannen Zondag reserve 6e klasse 02
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 17 apr20:00DVOL 4Batavia 23 - 4
di 16 apr19:30UHC 3vv Ewijk 40 - 3
zo 14 apr12:45AWC 9SVHA 35 - 2
zo 14 apr12:15DIO '30 2Niftrik 32 - 5
zo 14 apr10:00Spero 6Woezik 102 - 2
zo 14 apr10:00Leones 3Leones 43 - 3
Stand beker reserve zondag poule Groep 2 048
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Spero 113210762
2SVHA 33120594
3OSC 331023613
4Eldenia 83012157