Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

Zondag 1

Spelers

Mark de Ruijter, Roy Brugman, Mark van Eldik, Bart Peperkamp, Bram Ariese,  Mike van Leijen, Ronald Evers, Twan Aarnink, Jeroen Janssen, Sjoerd Veldhorst, Jasper Visser, Ries Hoogstad, Luc Dekker, Jaro Pol, Thijs Cardol, Rick Diepeveen, Coen Witte

Staf

Trainer: Michel van Leijen, Ralph Tillmann
Leider: Cor van Vlaanderen, Karel van de Vooren

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 17 feb14:00Edesche Boys 1SVHA 1regulier
zo 24 feb14:00SV Babberich 1SVHA 1regulier
do 28 feb20:30SVHA 1EMM 1Oefen
zo 10 mrt14:00SVHA 1SC Rijnland 1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 10 feb14:00SVHA 1SDZZ 12 - 3regulier
za 12 jan13:00JO15-1GVA JO15-10 - 4Oefen
za 01 dec18:00SVHA 1SDOO 13 - 0regulier
zo 25 nov14:00SV Gelders Eiland 1SVHA 12 - 2regulier
Stand Mannen Zondag standaard (A-cat) 5e klasse D
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Loo 1972023319
2RVW 19540193910
3SDOO 111614192624
4SC Rijnland 110532182314
5De Paasberg 19423142925
6SV Gelders Eiland 110352142922
7SVHA 110325111719
8SDZZ 110244101825
9Elsweide 111245101732
10SV Babberich 11022681630
11Edesche Boys 11111941247
Programma Mannen Zondag standaard (A-cat) 5e klasse D
DatumTijdThuisUit
zo 17 feb14:00Edesche Boys 1SVHA 1
zo 17 feb14:00SV Gelders Eiland 1SV Babberich 1
zo 17 feb14:00SDZZ 1Loo 1
zo 17 feb14:00SDOO 1RVW 1
zo 17 feb14:00SC Rijnland 1De Paasberg 1
zo 24 feb14:00SV Babberich 1SVHA 1
zo 24 feb14:00SDZZ 1De Paasberg 1
zo 24 feb14:30Loo 1RVW 1
Uitslagen Mannen Zondag standaard (A-cat) 5e klasse D
DatumTijdThuisUitUitslag
zo 10 feb14:00Elsweide 1Edesche Boys 12 - 1
zo 10 feb14:00SV Babberich 1SDOO 11 - 2
zo 10 feb14:00SVHA 1SDZZ 12 - 3
Stand KNVB beker Amateurs poule Groep 3 13
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1RODA '28 133009140
2Batavia 132016512
3SVHA 13012114
4Unitas '28 13012126