Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 Zaterdag VR1

SVHA zaterdag VR1

Spelers

Maike Schouten, Sanne Budding, Natascha Rijneker, Lisa Budding, Anouk van der Kolk, Mayke Winnemuller, Joelle Veens, Veerle Schreuders, Nienke Latta, Lieke Veens, Evy Wiggelman, Marit Hendriks, Lotte Buis, Tekla Latta, Kyra van Cleef

Staf

Trainer: Daan van Ooijen
Leider: Kees Jan Schreuders

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 27 jan10:30Sparta Nijkerk VR2SVHA VR1regulier
za 03 feb12:30SKV VR2SVHA VR1regulier
za 17 feb14:30DZC '68 VR2SVHA VR1regulier
za 24 feb11:00VVOP VR1SVHA VR1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 16 dec14:15SVHA VR1VIOS V. VR14 - 2regulier
za 02 dec15:15SVHA VR1v.v. Dieren VR13 - 0regulier
za 25 nov14:30ESA VR1SVHA VR13 - 3regulier
za 18 nov15:00SVHA VR1ZVV '56 VR26 - 0regulier
Stand Vrouwen Zaterdag 4e klasse 4
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA VR111722234121
2SDC Putten VR1770021454
3SDV Barneveld VR19630214520
4Terschuurse Boys VR110703213619
5ESA VR110613194017
6VIOS V. VR110613193018
7DZC '68 VR29504152629
8v.v. Dieren VR17322113511
9ZVV '56 VR29324111122
10VVOP VR1922581422
11Sparta Nijkerk VR2811641126
12SKV VR291174749
13MASV VR180171652
14Hoevelaken VR2800801552
Programma Vrouwen Zaterdag 4e klasse 4
DatumTijdThuisUit
za 27 jan10:30Sparta Nijkerk VR2SVHA VR1
za 27 jan11:00VVOP VR1SKV VR2
za 27 jan11:00v.v. Dieren VR1Terschuurse Boys VR1
za 27 jan11:15Hoevelaken VR2VIOS V. VR1
za 27 jan12:15SDV Barneveld VR1MASV VR1
za 27 jan14:30ZVV '56 VR2DZC '68 VR2
za 27 jan14:30ESA VR1SDC Putten VR1
za 03 feb10:00Terschuurse Boys VR1Sparta Nijkerk VR2
za 03 feb11:15Hoevelaken VR2v.v. Dieren VR1
za 03 feb11:30SDC Putten VR1VVOP VR1
za 03 feb12:30SKV VR2SVHA VR1
za 03 feb12:30VIOS V. VR1ZVV '56 VR2
za 03 feb14:00MASV VR1ESA VR1
za 03 feb14:30DZC '68 VR2SDV Barneveld VR1
Uitslagen Vrouwen Zaterdag 4e klasse 4
DatumTijdThuisUitUitslag
za 20 jan12:15VIOS V. VR1DZC '68 VR21 - 0
Stand beker zaterdag poule Groep 3 14
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA VR133009202
2MASV VR132016711
3SV Otterlo VR131023512
4EMM VR13003029
Stand beker zaterdag 1e ronde Groep 3 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Keijenburgse Boys VR11100391
2DSV '61 VR11100380
3Kilder VR11100370
4DVOL VR11100393
5IJVV VR11100371
6OWIOS VR11100371
7PH VR11100361
8ATC '65 VR11100350
9SDC Putten VR11100340
10Wilhelminaschool VR11100340
11Vogido VR11100363
12GVV Eilermark VR11100352
13Nijmegen VR11100352
14Oranje Nassau VR11100341
15Activia VR11100342
16sv Loil VR11100342
17ATC '65 VR11100331
18DETO VR11100343
19DVV VR11100332
20ST: Erix/KSV VR11100332
21ESA VR11100332
22Quick '20 VR11100332
23FC Eibergen VR11100321
24NSVV FC Kunde VR21100321
25SV CCW '16 VR11100321
26Ulftse Boys VR11100321
27WVW VR11100321
28ZVV '56 VR21100333
29Drienerlo VR11100322
30Quick 1888 VR11100311
31Union VR11100311
32AVIOS/DBV VR10000000
33Sparta Nijkerk VR10000000
34SV Zwolle VR10000000
35't Harde VR11001033
36BWO VR11001022
37Leones VR11001011
38SVHA VR11001011
39Enter Vooruit VR11001034
40MVV '29 VR11001023
41Pax VR21001023
42Reutum VR11001023
43sv DFS VR11001023
44AAC-Olympia VR11001012
45Avanti W. VR11001012
46GVA VR11001012
47Marienheem VR11001012
48Spero VR21001012
49Varsseveld VR21001024
50Witkampers VR21001024
51SP Daarle VR11001013
52v.v. Dieren VR11001036
53Bennekom VR11001025
54Hengelo VR11001025
55Broekland VR11001014
56Hierden VR11001004
57Quick '20 VR11001004
58WVF VR11001016
59Lochuizen VR11001005
60RKPSC VR11001039
61Advendo '57 VR11001017
62WHC VR11001017
63SV Basteom VR11001007
64ST: Emos/Achilles E. VR21001019
65Prins Bernhard VR11001008
Uitslagen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 01
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 06 dec20:00SV CCW '16 VR1Marienheem VR12 - 1
di 14 nov20:00Quick '20 VR1Wilhelminaschool VR10 - 4
wo 08 nov20:00't Harde VR1ZVV '56 VR23 - 3
di 07 nov20:00AAC-Olympia VR1NSVV FC Kunde VR21 - 2
wo 01 nov20:00OWIOS VR1Advendo '57 VR17 - 1
di 31 okt20:00Enter Vooruit VR1DETO VR13 - 4
wo 25 okt20:00Union VR1SVHA VR11 - 1
wo 25 okt20:00DSV '61 VR1Prins Bernhard VR18 - 0
wo 25 okt20:00IJVV VR1WHC VR17 - 1
wo 25 okt20:00Drienerlo VR1BWO VR12 - 2
wo 25 okt20:00SDC Putten VR1Hierden VR14 - 0
wo 25 okt20:00ESA VR1sv DFS VR13 - 2
wo 25 okt20:00Hengelo VR1GVV Eilermark VR12 - 5
wo 25 okt20:00Avanti W. VR1FC Eibergen VR11 - 2
wo 25 okt20:00DVV VR1Pax VR23 - 2
wo 25 okt20:00WVF VR1PH VR11 - 6
wo 25 okt20:00Sparta Nijkerk VR1SV Zwolle VR1 -