Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 MO13-1

MO13-1

Spelers

Sylvie Baars, Dawy Gerritsen, Femke Wouters, Manuela de Ruyter, Paula Nikkelen, Josslynn Geurts, Tamar van Neerbos, Ellen Wiggelman, Lisa van Kempen, Maud Willemsen, Lois Geluk, Eva Wittenberg, Rosan Willemse, Lisanne den Hartog, Anneloes Roos, Malou de Haan

Staf

Trainer: Mark Willemsen, Rob van Kempen
Leider: Erik de Haan, Nancy van Baal

Shirtsponsor: Mulder Tweewielers
logo-mulder-tweewielers-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 16 dec09:00SVHA MO13-1DVOL MO13-12 - 1regulier
za 18 nov09:45DVV MO13-1SVHA MO13-11 - 7regulier
za 11 nov10:30SVHA MO13-1ESA MO13-17 - 1regulier
za 28 okt11:15SVHA MO13-1SC Bemmel MO13-18 - 1regulier
Stand Meiden Onder 13 competitie (najaar) 2e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA MO13-1761019349
2RKPSC MO13-1751116284
3Jonge Kracht MO13-17511162310
4DVOL MO13-18422142910
5DVV MO13-1722381822
6ESA MO13-1720561018
7Orion MO13-1720561122
8Elistha MO13-171154526
9SC Bemmel MO13-170252643
Programma Meiden Onder 13 competitie (najaar) 2e klasse 04
DatumTijdThuisUit
za 27 jan10:30SC Bemmel MO13-1Jonge Kracht MO13-1
Stand Onder 13 beker poule Groep 2 26
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA MO13-133009155
2Bennekom MO13-132016148
3DIO '30 MO13-13102357
4Aquila MO13-130030216
Stand Onder 13 beker Groep 2 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Sportlust Glanerbrug MO13-111003110
2Bergentheim MO13-11100360
3Redichem MO13-11100372
4Excelsior '31 MO13-11100361
5UHC MO13-11100361
6USV MO13-21100350
7Berkum MO13-11100340
8BWO MO13-11100340
9Quick 1888 MO13-11100374
10EFC '58 MO13-11100330
11VDZ MO13-11100330
12ASV '57 MO13-11100342
13OSC MO13-11100342
14ST: HMC MO13-11100331
15Wilhelminaschool MO13-11100331
16Hierden MO13-11100332
17AZSV MO13-11100321
18Batavia '90 MO13-11100321
19ATC '65 MO13-11100344
20Helios MO13-10000000
21SJO Oeken/Brummen MO13-10000000
22ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-10000000
23Victoria Boys MO13-10000000
24Warnsveldse Boys MO13-10000000
25Longa '30 MO13-11001044
26ASC '62 MO13-11001023
27Dinxperlo MO13-11001012
28Olympia'28 MO13-11001012
29De Treffers MO13-11001024
30SVZW MO13-11001024
31SDC '12 MO13-11001013
32USV MO13-11001013
33SVHA MO13-11001047
34Elistha MO13-11001003
35SDV Barneveld MO13-21001003
36Achilles '12 MO13-11001004
37SVI MO13-11001004
38DVOL MO13-11001027
39RKHVV MO13-11001016
40Voorwaarts V. MO13-11001016
41SVO VVZ MO13-11001005
42Luctor Et Emergo MO13-11001006
43Bon Boys MO13-110010011
Programma Onder 13 beker Groep 2 01
DatumTijdThuisUit
za 27 jan09:15SJO Oeken/Brummen MO13-1Helios MO13-1
za 03 feb12:00ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1Victoria Boys MO13-1
Uitslagen Onder 13 beker Groep 2 01
DatumTijdThuisUitUitslag
za 16 dec10:30Olympia'28 MO13-1Batavia '90 MO13-11 - 2
za 16 dec08:30SVI MO13-1Berkum MO13-10 - 4
wo 15 nov19:00Achilles '12 MO13-1BWO MO13-10 - 4
do 26 okt18:15Elistha MO13-1VDZ MO13-10 - 3