Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 MO11-1

MO11-1

Spelers

Marisca Bunt, Dana den Hartog, Sophie Geluk, Noor Latta, Roos Latta, Carmen Zwijnen, Ilana Blokland, Sophie van Gorsel, Wendy van den Dam, Julie Hermans, Britt van Kempen

Staf

Trainer: Kyra van Cleef
Trainer/Leider: Joey Blokland

Shirtsponsor: ACSI
logo-acsi-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr08:30SKV MO11-2SVHA MO11-1regulier
za 28 apr08:30Spero MO11-1SVHA MO11-1regulier
za 12 mei10:30SVHA MO11-1OSC MO11-2regulier
wo 16 mei18:30SVHA MO11-1ESA MO11-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr10:30SVHA MO11-1SKV MO11-11 - 4regulier
za 07 apr08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-1SVHA MO11-12 - 3regulier
za 24 mrt09:00SVHA MO11-1ONA '53 MO11-16 - 2regulier
za 10 mrt09:00SDOO MO11-1SVHA MO11-14 - 4regulier
Stand Meiden Onder 11 competitie (najaar) 2e klasse 05
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1De Bataven MO11-1101000307613
2Redichem MO11-11090127589
3SVHA MO11-110811256914
4Spero MO11-110802244816
5ESA MO11-110613193318
6Aquila MO11-1d10604185828
7Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-110424142325
8Eldenia MO11-210325112737
9Orion MO11-21030792543
10De Bataven MO11-21021772460
11SKV MO11-391265740
12RKHVV MO11-21012751344
13SKV MO11-21011841079
14OSC MO11-2910831257
Stand Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 10
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SKV MO11-1550015367
2Aquila MO11-1d6411132813
3RKHVV MO11-1540112248
4SDOO MO11-15311103413
5Spero MO11-15311101511
6ESA MO11-14220895
7SVHA MO11-1421171412
8ONA '53 MO11-1620461621
9OSC MO11-262046834
10Eldenia MO11-151043924
11SKV MO11-250050226
12Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-160060728
Programma Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 10
DatumTijdThuisUit
za 21 apr08:30SKV MO11-1RKHVV MO11-1
za 21 apr08:30SKV MO11-2SVHA MO11-1
za 21 apr08:30OSC MO11-2ESA MO11-1
za 21 apr09:00SDOO MO11-1Spero MO11-1
za 21 apr09:45ONA '53 MO11-1Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-1
za 21 apr10:00Eldenia MO11-1Aquila MO11-1d
za 28 apr08:30ESA MO11-1RKHVV MO11-1
za 28 apr08:30SKV MO11-1SKV MO11-2
za 28 apr08:30Spero MO11-1SVHA MO11-1
za 28 apr09:00SDOO MO11-1Aquila MO11-1d
Uitslagen Meiden Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 10
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 18 apr18:30SKV MO11-2Eldenia MO11-10 - 2
wo 18 apr18:00OSC MO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-14 - 2
za 14 apr10:30SVHA MO11-1SKV MO11-11 - 4
za 14 apr10:00RKHVV MO11-1Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-14 - 1
za 14 apr09:45ONA '53 MO11-1SKV MO11-25 - 0
za 14 apr09:00SDOO MO11-1Eldenia MO11-18 - 1
za 14 apr08:30Aquila MO11-1dOSC MO11-211 - 0
za 14 apr08:30Spero MO11-1ESA MO11-12 - 2
za 07 apr11:00SKV MO11-1ONA '53 MO11-18 - 1
za 07 apr11:00SKV MO11-2SDOO MO11-11 - 7
za 07 apr10:00Eldenia MO11-1Spero MO11-12 - 3
za 07 apr08:30OSC MO11-2RKHVV MO11-11 - 2
za 07 apr08:30ESA MO11-1Aquila MO11-1d2 - 2
za 07 apr08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf MO11-1SVHA MO11-12 - 3
Stand Onder 11 beker poule Groep 2 26
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA MO11-12200683
2SDOO MO11-12101352
3SKV MO11-320020210
Stand Onder 11 beker 1e ronde Groep 2 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Orion MO11-111003140
2Quick '20 MO11-111003132
3Quick '20 MO11-211003101
4WHC MO11-11100380
5Wilhelminaschool MO11-11100371
6Oranje Nassau MO11-11100361
7DZSV MO11-11100350
8Redichem MO11-11100373
9Hulshorst MO11-11100342
10Hardenberg '85 MO11-11100331
11Sprinkhanen MO11-11100331
12VVOP MO11-11100354
13SKV MO11-11100343
14Colmschate '33 MO11-11100332
15't Harde MO11-11100321
16Zelos MO11-11100321
17De Bataven MO11-10000000
18BVC '12 MO11-10000000
19IJVV MO11-10000000
20VIOS V. MO11-11001045
21SVHA MO11-11001034
22Eerbeekse Boys MO11-21001023
23Be Quick '28 MO11-11001012
24DZSV MO11-21001012
25IJVV MO11-21001024
26Vilsteren MO11-11001013
27FC Zutphen MO11-11001013
28Beuningse Boys MO11-11001037
29Losser MO11-11001016
30Grol MO11-11001005
31Excelsior '31 MO11-21001017
32EFC '58 MO11-11001008
33Juventa '12 MO11-110010110
34NEO MO11-210010213
35Jonge Kracht MO11-110010014
Uitslagen Onder 11 beker 1e ronde Groep 2 01
DatumTijdThuisUitUitslag
za 03 feb08:30Excelsior '31 MO11-2Wilhelminaschool MO11-11 - 7