Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO19-1

JO19-1

Spelers

Joost van Zadelhoff, Dylan Akkerman, Julian Akkerman, Niels Boersma, Sven Degen, Thom Hartman, Tom Veens, Jelmer van der Kolk, Roy Dekker, Tim Dekker, Rick Diepeveen, Jean-Pierre de Jager, Bas Gerritsen, Roy Budding, Kenneth van Olderen, Coen Witte

Staf

Trainer:
Leider: Erwin Hartman

Shirtsponsor: MHB
logo-mhb-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr15:00SVHA JO19-1DIO '30 JO19-2regulier
za 28 apr15:00SVHA JO19-1ESA JO19-3regulier
za 12 mei15:00SKV JO19-5SVHA JO19-1regulier
za 19 mei16:45Bennekom JO19-5SVHA JO19-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 07 apr15:00SVHA JO19-1Excelsior Z. JO19-12 - 3regulier
za 24 mrt11:15Lienden JO19-1SVHA JO19-12 - 1regulier
za 10 mrt15:00SVHA JO19-1OVC '85 JO19-22 - 1regulier
za 17 feb16:30OSC JO19-2SVHA JO19-16 - 5regulier
Stand Onder 19 competitie (najaar) 3e klasse 04
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Bennekom JO19-49900274715
2SDV Barneveld JO19-39801246110
3OVC '85 JO19-19612194519
4SC Valburg JO19-18521172818
5SC Bemmel JO19-29405123334
6AVW '66 JO19-18314103926
7Eldenia JO19-28314102623
8SVHA JO19-1821571723
9RKSV Driel JO19-1920761049
10SKV JO19-381073838
11Bennekom JO19-5910831170
Stand Onder 19 competitie (voorjaar) 4e klasse 03
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DIO '30 JO19-2541013267
2Excelsior Z. JO19-1540112286
3ESA JO19-343019178
4OSC JO19-2430191812
5OVC '85 JO19-252036914
6Bennekom JO19-552036917
7De Bataven JO19-241124812
8SVHA JO19-1410331012
9Lienden JO19-141033318
10SKV JO19-540040325
Programma Onder 19 competitie (voorjaar) 4e klasse 03
DatumTijdThuisUit
za 21 apr15:00OVC '85 JO19-2SKV JO19-5
za 21 apr15:00SVHA JO19-1DIO '30 JO19-2
za 21 apr15:00OSC JO19-2De Bataven JO19-2
za 21 apr15:00Bennekom JO19-5Lienden JO19-1
za 28 apr11:15Lienden JO19-1SKV JO19-5
za 28 apr14:30Excelsior Z. JO19-1De Bataven JO19-2
za 28 apr15:00OVC '85 JO19-2OSC JO19-2
za 28 apr15:00SVHA JO19-1ESA JO19-3
Uitslagen Onder 19 competitie (voorjaar) 4e klasse 03
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 apr15:00DIO '30 JO19-2Bennekom JO19-57 - 2
za 14 apr14:45Excelsior Z. JO19-1Lienden JO19-18 - 0
za 14 apr14:30De Bataven JO19-2OVC '85 JO19-21 - 3
za 14 apr12:30ESA JO19-3OSC JO19-25 - 2
za 07 apr15:00Bennekom JO19-5SKV JO19-53 - 1
za 07 apr15:00SVHA JO19-1Excelsior Z. JO19-12 - 3
za 07 apr15:00OVC '85 JO19-2ESA JO19-31 - 5
za 07 apr12:00Lienden JO19-1DIO '30 JO19-20 - 7
Stand 19 beker poule Groep 3 14
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO19-122006154
2Leones JO19-221013311
3RKSV Driel JO19-12002047
Stand 19 beker 1e ronde Groep 3 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SML JO19-21100381
2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1100330
3Stroe JO19-11100331
4Loo JO19-11100320
5RKPSC JO19-11100365
6DVSG JO19-11100310
7Woezik JO19-31100333
8WSV JO19-31100333
9SC Valburg JO19-11001033
10Beekbergen JO19-11001033
11SVHA JO19-11001056
12Eendracht '30 JO19-21001001
13SC Bemmel JO19-31001013
14VDZ JO19-31001002
15OVC '85 JO19-11001003
16Eldenia JO19-31001018
Uitslagen 19 beker 1e ronde Groep 3 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 14 mrt19:30OVC '85 JO19-1SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d0 - 3
za 24 feb13:45VDZ JO19-3Loo JO19-10 - 2
za 03 feb14:30Stroe JO19-1SC Bemmel JO19-33 - 1
za 03 feb12:30Beekbergen JO19-1WSV JO19-33 - 3