Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO17-1

JO17-1

Spelers

Coen van der Linden, Cas Jansen, Thom Peeters, Thomas Kogels, Paliek Veens, Joost Wiggelman, Ben Schipper, Rick Krijnen, Okke de Koning, Ian Christy, Luc Tijssen, Paul van der Linden, Maikel de Ruijter, Frank Peeters, Olav Hartman

Staf

Trainer: Bas Peperkamp, Twan Aarnink
Leider: Jeroen Janssen

Shirtsponsor: De Griek
logo-de-griek-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr13:00Excelsior Z JO17-1GSVHA JO17-1regulier
za 28 apr10:15Orion JO17-3SVHA JO17-1regulier
za 12 mei12:45SVHA JO17-1SC Millingen JO17-2regulier
za 19 mei12:30SVHA JO17-1UHC JO17-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr14:30SVHA JO17-1Aquila JO17-12 - 2regulier
za 07 apr13:00Union JO17-3SVHA JO17-19 - 0regulier
za 24 mrt12:30SVHA JO17-1Beuningse Boys JO17-37 - 2regulier
za 17 mrt14:45SVHA JO17-1DIO '30 JO17-29 - 0regulier
Stand Onder 17 competitie (najaar) 2e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1ONA '53 JO17-19801244612
2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-110721235222
3SVHA JO17-18620203415
4Lunteren JO17-18602185216
5SDOO JO17-19522174122
6Blauw Geel '55 JO17-18512163815
7DOVO JO17-38404122424
8SKV JO17-29315101417
9Lienden JO17-1830593325
10OVC '85 JO17-21011841561
11DUNO D JO17-11001911164
12Redichem JO17-190090673
Stand Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Union JO17-3650115234
2Excelsior Z JO17-1G650115198
3AWC JO17-2650115157
4SVHA JO17-16312102419
5Woezik JO17-3530291716
6UHC JO17-1630391116
7Aquila JO17-1521271111
8Orion JO17-3520361814
9DIO '30 JO17-262046627
10Beuningse Boys JO17-3510431321
11RODA '28 JO17-161053614
12SC Millingen JO17-240040915
Programma Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUit
za 21 apr09:00Beuningse Boys JO17-3Union JO17-3
za 21 apr10:45SC Millingen JO17-2AWC JO17-2
za 21 apr13:00Woezik JO17-3Orion JO17-3
za 21 apr13:00Excelsior Z JO17-1GSVHA JO17-1
za 21 apr15:00Aquila JO17-1UHC JO17-1
za 21 apr16:00RODA '28 JO17-1DIO '30 JO17-2
wo 25 apr19:00Beuningse Boys JO17-3SC Millingen JO17-2
za 28 apr10:15Orion JO17-3SVHA JO17-1
za 28 apr10:45SC Millingen JO17-2Union JO17-3
za 28 apr12:00RODA '28 JO17-1Beuningse Boys JO17-3
za 28 apr14:30Woezik JO17-3DIO '30 JO17-2
za 28 apr15:00Aquila JO17-1Excelsior Z JO17-1G
za 28 apr15:30AWC JO17-2UHC JO17-1
Uitslagen Onder 17 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
di 17 apr19:00AWC JO17-2DIO '30 JO17-20 - 2
ma 16 apr19:00UHC JO17-1RODA '28 JO17-10 - 2
za 14 apr15:00UHC JO17-1Union JO17-32 - 1
za 14 apr14:30SVHA JO17-1Aquila JO17-12 - 2
za 14 apr13:00Woezik JO17-3RODA '28 JO17-14 - 1
za 14 apr12:45DIO '30 JO17-2SC Millingen JO17-23 - 2
za 14 apr12:30Beuningse Boys JO17-3Excelsior Z JO17-1G3 - 4
za 14 apr12:15Orion JO17-3AWC JO17-22 - 4
za 07 apr15:00Aquila JO17-1Beuningse Boys JO17-32 - 4
za 07 apr13:00Union JO17-3SVHA JO17-19 - 0
za 07 apr13:00Excelsior Z JO17-1GWoezik JO17-34 - 2
za 07 apr10:45SC Millingen JO17-2UHC JO17-13 - 4
Stand 17 beker poule Groep 2 26
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO17-133009102
2DVOV JO17-23111435
3DVC '26 JO17-23021234
4SML JO17-33012138
Stand 17 beker 1e ronde Groep 2 SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1De Treffers JO17-21100350
2SV CCW '16 JO17-11100373
3OSC JO17-11100351
4WSV JO17-41100340
5Angerlo Vooruit JO17-11100331
6Robur et Velocitas JO17-21100321
7Aquila JO17-11100310
8De Bataven JO17-21100344
9SC Bemmel JO17-21100333
10csv Apeldoorn JO17-21100300
11GVA JO17-11001044
12Eldenia JO17-21001033
13FC Zutphen JO17-21001000
14SVHA JO17-11001012
15OVC '85 JO17-11001001
16Klarenbeek SC JO17-1G1001013
17Lienden JO17-11001037
18Union JO17-31001015
19SDV Barneveld JO17-21001004
20ONA '53 JO17-11001005
Uitslagen 17 beker 1e ronde Groep 2 SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 14 mrt19:00SV CCW '16 JO17-1Lienden JO17-17 - 3
za 03 feb15:00Robur et Velocitas JO17-2SVHA JO17-12 - 1
za 03 feb14:30Angerlo Vooruit JO17-1Klarenbeek SC JO17-1G3 - 1
za 03 feb12:00Union JO17-3OSC JO17-11 - 5
za 03 feb11:00SDV Barneveld JO17-2WSV JO17-40 - 4
za 27 jan13:00OVC '85 JO17-1Aquila JO17-10 - 1