Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO15-1

JO15-1

Spelers

Owen Degen, Rick Willems, Bas de Ruijter, Stan Jansen, Roan Pelle, Stan van Noordenburg, Hylke van Bommel, Joep van der Oord, Geert van Osch, Kai van Mil, Nick Bartholomeus, Mark van de Pol, Bram Latta, Daan van der Linden, Namco van der Lienden

Staf

Trainer: Leroy Franken, Leon Latta
Leider: Marco Latta

Shirtsponsor: Bouwbedrijf Janssen Herveld
logo-bouwbedrijf-janssen-herveld-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr13:00UHC JO15-1SVHA JO15-1regulier
za 28 apr10:00SCE JO15-2SVHA JO15-1regulier
za 12 mei13:00SVHA JO15-1SDOO JO15-1regulier
za 19 mei12:45Woezik JO15-3SVHA JO15-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr12:45SVHA JO15-1DIO '30 JO15-34 - 1regulier
za 07 apr11:15AWC JO15-3SVHA JO15-10 - 6regulier
za 24 mrt13:30SVHA JO15-1Ewijk JO15-1G9 - 1regulier
za 10 mrt12:45SVHA JO15-1Uchta JO15-16 - 1regulier
Stand Onder 15 competitie (najaar) 3e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Excelsior Z. JO15-1981025394
2ST: Victoria'25/SCD'33 JO15-1d971122446
3Overasseltse Boys JO15-110712224326
4Woezik JO15-39522173416
5SVHA JO15-1943215209
6BOA-jc JO15-19423143214
7AWC JO15-3930691232
8SCE JO15-2922582227
9DIO '30 JO15-3920762144
10Heumen JO15-1911741253
11Beuningse Boys JO15-390181856
Stand Onder 15 competitie (voorjaar) 3e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Woezik JO15-37601183716
2SVHA JO15-1540112265
3BOA-jc JO15-1540112255
4SDOO JO15-1540112207
5Uchta JO15-1530291911
6Bennekom JO15-3630391712
7UHC JO15-1630391012
8SCE JO15-2630391318
9Beuningse Boys JO15-4521271226
10DIO '30 JO15-3501411021
11AWC JO15-350050228
12Ewijk JO15-1G60060737
Programma Onder 15 competitie (voorjaar) 3e klasse 06
DatumTijdThuisUit
za 21 apr10:00SCE JO15-2Bennekom JO15-3
za 21 apr11:00SDOO JO15-1Uchta JO15-1
za 21 apr13:00Woezik JO15-3Ewijk JO15-1G
za 21 apr13:00UHC JO15-1SVHA JO15-1
za 21 apr13:00DIO '30 JO15-3AWC JO15-3
za 21 apr13:15Beuningse Boys JO15-4BOA-jc JO15-1
za 28 apr10:00SCE JO15-2SVHA JO15-1
za 28 apr11:00SDOO JO15-1Beuningse Boys JO15-4
za 28 apr11:30AWC JO15-3Uchta JO15-1
za 28 apr13:00UHC JO15-1Woezik JO15-3
za 28 apr14:30DIO '30 JO15-3Ewijk JO15-1G
do 03 mei19:00Uchta JO15-1UHC JO15-1
Uitslagen Onder 15 competitie (voorjaar) 3e klasse 06
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 apr12:45SVHA JO15-1DIO '30 JO15-34 - 1
za 14 apr12:45Woezik JO15-3Beuningse Boys JO15-415 - 0
za 14 apr12:15BOA-jc JO15-1SDOO JO15-12 - 0
za 14 apr12:00SCE JO15-2UHC JO15-13 - 0
za 14 apr12:00Bennekom JO15-3AWC JO15-38 - 0
za 14 apr11:00Uchta JO15-1Ewijk JO15-1G7 - 1
za 07 apr14:30Beuningse Boys JO15-4SCE JO15-20 - 3
za 07 apr13:00UHC JO15-1Bennekom JO15-31 - 0
za 07 apr11:30Ewijk JO15-1GBOA-jc JO15-11 - 10
za 07 apr11:15AWC JO15-3SVHA JO15-10 - 6
za 07 apr11:00SDOO JO15-1Woezik JO15-39 - 1
za 07 apr10:30DIO '30 JO15-3Uchta JO15-11 - 4
Stand 15 beker poule Groep 3 52
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SC Bemmel JO15-233009131
2SVHA JO15-132016103
3Loo JO15-1G31023818
4SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-130030413