Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO13-2

JO13-2

Spelers

Tijn Jansen, Roy Tijssen, Maurits Peelen, Joost Snijder, Adje Cornelissen, Pim van Wely, Harm van Oss, Bjorn Jager, Chris de Wit, Cas van der Meijde, Roan Gaal, Cas van Schaik, Teun Wittenberg, Tim Berends, Leonardo Hopic

Staf

Trainer: Thom Hartman, Jan Jansen
Leider: Heino Jansen

Shirtsponsor: Autoschadespecialist Henk Ebbeng
logo-autoschadespecialist-henk-ebbeng-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 02 dec11:00Uchta JO13-2GSVHA JO13-21 - 0regulier
za 18 nov09:00SVHA JO13-2Excelsior Z. JO13-35 - 5regulier
za 11 nov08:30SCP JO13-2SVHA JO13-26 - 1regulier
za 04 nov09:00SVHA JO13-2Heumen JO13-111 - 3regulier
Stand Onder 13 competitie (najaar) 5e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Leones JO13-2990027796
2Overasseltse Boys JO13-110802246511
3SCP JO13-2971122279
4Aquila JO13-2960318386
5Lienden JO13-28503153319
6Uchta JO13-2G9414132726
7UHC JO13-29405122137
8Excelsior Z. JO13-38314102347
9DIO '30 JO13-39315102428
10SVHA JO13-2911742045
11Heumen JO13-11011841983
12AVIOS/DBV JO13-290090665
Stand 13 beker poule Groep 5 47
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO13-233009152
2Uchta JO13-2G32016126
3Excelsior Z. JO13-3310231210
4Dodewaard JO13-2G30030324
Stand 13 beker 1e ronde Groep 5 5e klasse SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Ede/Victoria JO13-2G11003100
2Woezik JO13-51100390
3DVOV JO13-31100381
4OSC JO13-41100371
5Eendracht Arnhem JO13-21100383
6RODA '28 JO13-11100350
7Groen Wit'62 JO13-5G1100351
8Germania JO13-11100352
9Blauw Wit JO13-31100342
10WSV JO13-51100321
11Stroe JO13-21100311
12Bennekom JO13-60000000
13csv Apeldoorn JO13-50000000
14DUNO D JO13-2G0000000
15FC Zutphen JO13-40000000
16Groen Wit'62 JO13-6G0000000
17V en L JO13-1G0000000
18VVOP JO13-31001011
19Robur et Velocitas JO13-81001012
20SCE JO13-31001024
21Nijmegen JO13-1G1001025
22Eerbeekse Boys JO13-31001015
23Dierense Boys JO13-2G1001038
24Aquila JO13-21001005
25Jonge Kracht JO13-31001017
26ESA JO13-91001018
27SVHA JO13-21001009
28Robur et Velocitas JO13-6G10010010
Programma 13 beker 1e ronde Groep 5 5e klasse SR2
DatumTijdThuisUit
za 03 feb08:30csv Apeldoorn JO13-5Groen Wit'62 JO13-6G
za 03 feb09:30DUNO D JO13-2GBennekom JO13-6
za 03 feb10:00V en L JO13-1GFC Zutphen JO13-4
Uitslagen 13 beker 1e ronde Groep 5 5e klasse SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
za 16 dec10:15Dierense Boys JO13-2GEendracht Arnhem JO13-23 - 8
za 16 dec10:15Blauw Wit JO13-3SCE JO13-34 - 2
za 16 dec10:00Ede/Victoria JO13-2GRobur et Velocitas JO13-6G10 - 0
za 16 dec09:30ESA JO13-9DVOV JO13-31 - 8
di 31 okt18:30Germania JO13-1Nijmegen JO13-1G5 - 2