Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO13-2

JO13-2

Spelers

Tijn Jansen, Roy Tijssen, Maurits Peelen, Joost Snijder, Adje Cornelissen, Pim van Wely, Harm van Oss, Bjorn Jager, Chris de Wit, Cas van der Meijde, Roan Gaal, Cas van Schaik, Teun Wittenberg, Tim Berends, Leonardo Hopic

Staf

Trainer: Thom Hartman, Jan Jansen
Leider: Heino Jansen

Shirtsponsor: Autoschadespecialist Henk Ebbeng
logo-autoschadespecialist-henk-ebbeng-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr11:30Brakkenstein JO13-5GSVHA JO13-2regulier
za 05 mei10:30SVHA JO13-2AWC JO13-5regulier
za 12 mei09:00SVHA JO13-2De Treffers JO13-4regulier
za 19 mei12:00SJO Diosa-Niftrik JO13-1SVHA JO13-2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr08:45SVHA JO13-2AVIOS/DBV JO13-20 - 1regulier
za 07 apr11:00Dodewaard JO13-2GSVHA JO13-23 - 7regulier
za 24 mrt09:00SVHA JO13-2SCP JO13-3d16 - 0regulier
za 10 mrt09:00SVHA JO13-2Juliana '31 JO13-52 - 1regulier
Stand Onder 13 competitie (najaar) 5e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Leones JO13-2990027796
2Overasseltse Boys JO13-110802246511
3SCP JO13-2971122279
4Aquila JO13-2960318386
5Lienden JO13-28503153319
6Uchta JO13-2G9414132726
7UHC JO13-29405122137
8Excelsior Z. JO13-38314102347
9DIO '30 JO13-39315102428
10SVHA JO13-2911742045
11Heumen JO13-11011841983
12AVIOS/DBV JO13-290090665
Stand Onder 13 competitie (voorjaar) 6e klasse 602
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1AWC JO13-5550015284
2De Treffers JO13-46411132717
3SVHA JO13-2540112336
4AVIOS/DBV JO13-253029129
5Dodewaard JO13-2G520361315
6Heumen JO13-152036415
7SJO Diosa-Niftrik JO13-1412151411
8Juliana '31 JO13-55113467
9Elistha JO13-3511341015
10SCP JO13-3d611441036
11Brakkenstein JO13-5G510431234
Programma Onder 13 competitie (voorjaar) 6e klasse 602
DatumTijdThuisUit
za 21 apr11:00Dodewaard JO13-2GHeumen JO13-1
za 21 apr11:15De Treffers JO13-4Juliana '31 JO13-5
za 21 apr11:30Brakkenstein JO13-5GSVHA JO13-2
za 21 apr12:00SJO Diosa-Niftrik JO13-1AWC JO13-5
za 21 apr13:00Elistha JO13-3AVIOS/DBV JO13-2
Uitslagen Onder 13 competitie (voorjaar) 6e klasse 602
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 apr12:30Heumen JO13-1Elistha JO13-31 - 0
za 14 apr11:30Brakkenstein JO13-5GDodewaard JO13-2G4 - 3
za 14 apr11:15De Treffers JO13-4SJO Diosa-Niftrik JO13-14 - 4
za 14 apr09:45AWC JO13-5SCP JO13-3d8 - 0
za 14 apr08:45SVHA JO13-2AVIOS/DBV JO13-20 - 1
za 07 apr13:00AVIOS/DBV JO13-2Heumen JO13-12 - 0
za 07 apr12:00SJO Diosa-Niftrik JO13-1Brakkenstein JO13-5G9 - 2
za 07 apr11:00Dodewaard JO13-2GSVHA JO13-23 - 7
za 07 apr10:30SCP JO13-3dDe Treffers JO13-44 - 8
za 07 apr10:00Juliana '31 JO13-5AWC JO13-51 - 2
Stand 13 beker poule Groep 5 47
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO13-233009152
2Uchta JO13-2G32016126
3Excelsior Z. JO13-3310231210
4Dodewaard JO13-2G30030324
Stand 13 beker 1e ronde Groep 5 5e klasse SR2
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Ede/Victoria JO13-2G11003100
2Woezik JO13-51100390
3DVOV JO13-31100381
4OSC JO13-41100371
5Eendracht Arnhem JO13-21100383
6V en L JO13-1G1100361
7RODA '28 JO13-11100350
8Groen Wit'62 JO13-5G1100351
9Germania JO13-11100352
10Blauw Wit JO13-31100342
11DUNO D JO13-2G1100331
12WSV JO13-51100321
13Stroe JO13-21100311
14csv Apeldoorn JO13-51100300
15VVOP JO13-31001011
16Groen Wit'62 JO13-6G1001000
17Robur et Velocitas JO13-81001012
18SCE JO13-31001024
19Bennekom JO13-61001013
20Nijmegen JO13-1G1001025
21Eerbeekse Boys JO13-31001015
22Dierense Boys JO13-2G1001038
23FC Zutphen JO13-41001016
24Aquila JO13-21001005
25Jonge Kracht JO13-31001017
26ESA JO13-91001018
27SVHA JO13-21001009
28Robur et Velocitas JO13-6G10010010
Uitslagen 13 beker 1e ronde Groep 5 5e klasse SR2
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 14 mrt18:30DUNO D JO13-2GBennekom JO13-63 - 1
za 03 feb10:00V en L JO13-1GFC Zutphen JO13-46 - 1
za 03 feb08:30csv Apeldoorn JO13-5Groen Wit'62 JO13-6G0 - 0