Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO13-1

JO13-1

Spelers

Leon van Nieuwenhuijsen, Tijn Luiken, Sem Verwoert, Mats Krijnen, Joey van Aggelen, Victor van der Oord, Rowan Schuiling, Sem van de Ven, Yannes Vonk Noordegraaf, Maurice Siefkes, Ivar van der Lienden, Vasco van der Lienden, Tijn Verwoert, Senne Pieters

Staf

Trainer: Leen Verwoert, Rudie Doeze Jager
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Roy Kuiper.nl
logo-roy-kuiper-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr09:00SDOO JO13-1SVHA JO13-1regulier
za 12 mei10:45SVHA JO13-1DFS sv JO13-1Gregulier
za 19 mei10:45SVHA JO13-1Uchta JO13-1Gregulier
za 26 mei12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-3SVHA JO13-1regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr10:30SVHA JO13-1WAVV JO13-11 - 1regulier
za 07 apr10:00Ede/Victoria vv JO13-1GSVHA JO13-12 - 2regulier
za 31 mrt09:00Excelsior Z. JO13-2SVHA JO13-10 - 3regulier
za 24 mrt10:30SVHA JO13-1Spero JO13-34 - 0regulier
Stand Onder 13 competitie (najaar) 3e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Excelsior Z. JO13-19900276111
2Elistha JO13-19711225915
3Spero JO13-2971122406
4SVHA JO13-19603183315
5DFS sv JO13-1G9342134421
6Uchta JO13-1G9324112525
7ST: Victoria'25/SCD'33 JO13-1821571829
8Beuningse Boys JO13-3G1021771359
9DVOL JO13-2820661035
10OSC JO13-3820661042
11SC Bemmel JO13-380080156
Stand Onder 13 competitie (voorjaar) 3e klasse 303
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO13-1752017247
2SDOO JO13-1641113199
3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-36411131411
4Ede/Victoria vv JO13-1G532011143
5DFS sv JO13-1G4301964
6WAVV JO13-15212753
7Bennekom JO13-352127913
8Uchta JO13-1G5122547
9ESA JO13-5612351318
10SML JO13-450141610
11Excelsior Z. JO13-260151726
12Spero JO13-340040010
Programma Onder 13 competitie (voorjaar) 3e klasse 303
DatumTijdThuisUit
za 21 apr08:30Spero JO13-3Ede/Victoria vv JO13-1G
za 21 apr09:00SDOO JO13-1SVHA JO13-1
za 21 apr09:00DFS sv JO13-1GESA JO13-5
za 21 apr10:00WAVV JO13-1Uchta JO13-1G
za 21 apr10:00SML JO13-4Excelsior Z. JO13-2
za 21 apr12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-3Bennekom JO13-3
wo 25 apr18:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-3Spero JO13-3
wo 25 apr19:00WAVV JO13-1SDOO JO13-1
za 28 apr09:00Ede/Victoria vv JO13-1GWAVV JO13-1
za 28 apr11:00ESA JO13-5Uchta JO13-1G
za 28 apr11:30SML JO13-4Bennekom JO13-3
za 28 apr12:15Spero JO13-3DFS sv JO13-1G
Uitslagen Onder 13 competitie (voorjaar) 3e klasse 303
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 18 apr19:00WAVV JO13-1DFS sv JO13-1G0 - 1
za 14 apr12:15Spero JO13-3SDOO JO13-10 - 2
za 14 apr10:30SVHA JO13-1WAVV JO13-11 - 1
za 14 apr10:30Uchta JO13-1GEde/Victoria vv JO13-1G1 - 1
za 14 apr10:15SML JO13-4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-32 - 3
za 14 apr09:45Bennekom JO13-3DFS sv JO13-1G -
za 14 apr09:00Excelsior Z. JO13-2ESA JO13-54 - 4
za 07 apr12:15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-3Excelsior Z. JO13-24 - 2
za 07 apr11:00ESA JO13-5Bennekom JO13-30 - 1
za 07 apr10:00Ede/Victoria vv JO13-1GSVHA JO13-12 - 2
za 07 apr10:00WAVV JO13-1Spero JO13-31 - 0
za 07 apr09:00DFS sv JO13-1GUchta JO13-1G1 - 0
za 07 apr09:00SDOO JO13-1SML JO13-41 - 1
Stand 13 beker poule Groep 3 32
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Excelsior Z. JO13-132107171
2SVHA JO13-132107115
3DFS sv JO13-1G31023813
4OSC JO13-330030219