Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO11-2

JO11-2

Spelers

Roel Gerritsen, Dylan Hosmar, Ferran Nikkelen, Diego de Zeeuw, Kyano Looijen, Nathan Pieters, Danny Janssen, Bram van Huenen, Thomas Wouters, Jacques van Raalte

Staf

Trainer: Coen van der Linden, Julian Akkerman
Leider: Andre Janssen

Shirtsponsor: ACSI
logo-acsi-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr09:00SVHA JO11-2Bennekom JO11-5regulier
za 05 mei09:30DTS '35 Ede JO11-4SVHA JO11-2regulier
za 12 mei08:30Blauw Wit JO11-4GSVHA JO11-2regulier
za 19 mei09:00SVHA JO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-8regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr08:30RKSV Driel JO11-3SVHA JO11-22 - 0regulier
za 07 apr09:00SVHA JO11-2ONA '53 JO11-23 - 7regulier
za 24 mrt10:00Eldenia JO11-4SVHA JO11-22 - 6regulier
za 10 mrt10:45Arnhemia JO11-2SVHA JO11-21 - 9regulier
Stand Onder 11 competitie (najaar) 4e klasse 12
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1AWC JO11-510901276220
2Overasseltse Boys JO11-19801247816
3DIO '30 JO11-39612194323
4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G9513163726
5Bennekom JO11-49504156624
6Uchta JO11-1G10415134049
7SVHA JO11-28404123523
8SVO '68 JO11-18404122020
9ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-28314101849
10sv DFS JO11-2930691851
11Lienden JO11-2820661432
12Uchta JO11-2920761957
13Aquila JO11-280080363
Stand Onder 11 competitie (voorjaar) 4e klasse 11
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DTS '35 Ede JO11-4550015347
2ONA '53 JO11-24400123410
3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G540112248
4SVHA JO11-2530292114
5RKSV Driel JO11-3530291710
6Blauw Wit JO11-4G530292126
7Brakkenstein JO11-4G52036724
8ESA JO11-12512252223
9Arnhemia JO11-2410331027
10Bennekom JO11-5510431624
11Eldenia JO11-4501411632
12Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-850141926
Programma Onder 11 competitie (voorjaar) 4e klasse 11
DatumTijdThuisUit
za 21 apr08:30Brakkenstein JO11-4GESA JO11-12
za 21 apr08:30ONA '53 JO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-8
za 21 apr08:30RKSV Driel JO11-3Blauw Wit JO11-4G
za 21 apr09:00SVHA JO11-2Bennekom JO11-5
za 21 apr09:30DTS '35 Ede JO11-4Eldenia JO11-4
za 21 apr10:00Arnhemia JO11-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G
za 28 apr08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GEldenia JO11-4
za 28 apr08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-8Bennekom JO11-5
za 28 apr08:30ONA '53 JO11-2ESA JO11-12
za 28 apr10:00Brakkenstein JO11-4GRKSV Driel JO11-3
za 28 apr10:15Arnhemia JO11-2Blauw Wit JO11-4G
Uitslagen Onder 11 competitie (voorjaar) 4e klasse 11
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 apr10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-8Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G0 - 9
za 14 apr10:00Eldenia JO11-4Blauw Wit JO11-4G5 - 7
za 14 apr08:30ONA '53 JO11-2Brakkenstein JO11-4G13 - 1
za 14 apr08:30Bennekom JO11-5DTS '35 Ede JO11-41 - 7
za 14 apr08:30ESA JO11-12Arnhemia JO11-28 - 4
za 14 apr08:30RKSV Driel JO11-3SVHA JO11-22 - 0
za 07 apr10:45Arnhemia JO11-2Eldenia JO11-45 - 2
za 07 apr09:30DTS '35 Ede JO11-4RKSV Driel JO11-34 - 2
za 07 apr09:00SVHA JO11-2ONA '53 JO11-23 - 7
za 07 apr08:30Brakkenstein JO11-4GArnhemse Boys Schuytgraaf JO11-81 - 0
za 07 apr08:30Blauw Wit JO11-4GBennekom JO11-56 - 10
za 07 apr08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9GESA JO11-126 - 3
Stand 11 beker poule Groep 4 18
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-233009209
2sv DFS JO11-2311141211
3Lienden JO11-2311141113
4Uchta JO11-230030818
Stand 11 beker 1e ronde Groep 4 JO11 4e klas R3-4
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1AWC JO11-51100394
2AWC JO11-41100351
3RKSV Driel JO11-41100340
4RKHVV JO11-31100363
5WAVV JO11-11100341
6Eldenia JO11-8M1100342
7OVC '85 JO11-51100344
8Juliana '31 JO11-40000000
9SVHA JO11-21001044
10OSC JO11-51001024
11ESA JO11-91001036
12DIO '30 JO11-31001014
13Achilles '29 JO11-31001015
14ONA '53 JO11-31001004
15Union JO11-71001049
Uitslagen 11 beker 1e ronde Groep 4 JO11 4e klas R3-4
DatumTijdThuisUitUitslag
za 03 feb09:45OVC '85 JO11-5SVHA JO11-24 - 4
za 03 feb09:30ESA JO11-9RKHVV JO11-33 - 6