Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 JO11-1

JO11-1

Spelers

Stijn van Bergen, Jay Daniel, Bart Winnemuller, Mart Vink, Raoul Siefkes, Tim van Lent, Lev van Hulst, Dries Vonk Noordegraaf, Isa van Anrooij

Staf

Trainer: Sven Oppel
Trainer/Leider: Roy Kuiper

Shirtsponsor: ACSI
logo-acsi-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
za 21 apr10:30SVHA JO11-1GSCP JO11-1regulier
za 28 apr09:00SVHA JO11-1GDIO '30 JO11-2regulier
za 12 mei09:00Leones JO11-1SVHA JO11-1Gregulier
za 19 mei10:45Orion JO11-2SVHA JO11-1Gregulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
za 14 apr09:45Quick 1888 JO11-1SVHA JO11-1G2 - 6regulier
za 07 apr10:30SVHA JO11-1GDVOL JO11-15 - 1regulier
za 24 mrt11:00ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1SVHA JO11-1G2 - 4regulier
za 10 mrt10:45SVHA JO11-1GBeuningse Boys JO11-29 - 1regulier
Stand Onder 11 competitie (najaar) 3e klasse 06
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1Bennekom JO11-311911287631
2DTS '35 Ede JO11-3G10901276116
3vv Ede/Victoria JO11-110820267918
4SVHA JO11-1G11812256821
5Lienden JO11-110604185445
6Kesteren JO11-110514163323
7sv DFS JO11-110316104375
8SKV JO11-31030793867
9Aquila JO11-11020862653
10ONA '53 JO11-21020862655
11Blauw Geel '55 JO11-31020862686
12Advendo '57 JO11-11002821858
Stand Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-1G550015287
2DVOL JO11-15401122814
3AWC JO11-343019249
4OSC JO11-2430191916
5Excelsior Z. JO11-1630392023
6Orion JO11-2522182017
7DIO '30 JO11-2521271817
8SCP JO11-1412151614
9Quick 1888 JO11-1410331522
10Beuningse Boys JO11-2510431025
11ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1401311018
12Leones JO11-150050733
Programma Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUit
za 21 apr09:00Excelsior Z. JO11-1OSC JO11-2
za 21 apr09:45Quick 1888 JO11-1DVOL JO11-1
za 21 apr10:30SVHA JO11-1GSCP JO11-1
za 21 apr10:45Orion JO11-2ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1
za 21 apr13:00Beuningse Boys JO11-2Leones JO11-1
za 21 apr15:30DIO '30 JO11-2AWC JO11-3
do 26 apr18:00AWC JO11-3Beuningse Boys JO11-2
za 28 apr09:00SVHA JO11-1GDIO '30 JO11-2
za 28 apr09:00Leones JO11-1Quick 1888 JO11-1
za 28 apr10:30SCP JO11-1DVOL JO11-1
za 28 apr11:15OSC JO11-2ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1
Uitslagen Onder 11 competitie (voorjaar) 2e klasse 07
DatumTijdThuisUitUitslag
za 14 apr15:30DIO '30 JO11-2Excelsior Z. JO11-14 - 5
za 14 apr11:00OSC JO11-2Beuningse Boys JO11-24 - 1
za 14 apr10:30SCP JO11-1Orion JO11-23 - 3
za 14 apr09:45Quick 1888 JO11-1SVHA JO11-1G2 - 6
za 14 apr09:30DVOL JO11-1ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-17 - 2
za 14 apr09:00Leones JO11-1AWC JO11-30 - 8
za 07 apr11:00ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1SCP JO11-14 - 4
za 07 apr10:30SVHA JO11-1GDVOL JO11-15 - 1
za 07 apr09:45AWC JO11-3OSC JO11-29 - 2
za 07 apr09:00Beuningse Boys JO11-2DIO '30 JO11-21 - 4
za 07 apr09:00Excelsior Z. JO11-1Quick 1888 JO11-11 - 5
za 07 apr08:45Orion JO11-2Leones JO11-13 - 0
Stand 11 beker poule Groep 3 49
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-1G33009285
2ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1320162411
3Aquila JO11-1310231125
4Uchta JO11-1G30030830
Stand 11 beker 1e ronde Groep 3 JO11 3e klas R3-4
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-1G11003110
2Lienden JO11-111003103
3SCE JO11-21100383
4VVLK JO11-11100372
5VDZ JO11-31100362
6SC Bemmel JO11-31100343
7AWC JO11-30000000
8De Treffers JO11-20000000
9Union JO11-50000000
10ESA JO11-51001034
11ESA JO11-41001026
12Orion JO11-41001038
13HAVO JO11-11001027
14SKV JO11-310010310
15OSC JO11-410010011
Stand 11 beker 1/4 finales Groep 3 JO11 3e klasse R3-4
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SVHA JO11-1G1100360
2VVLK JO11-11100353
3SC Bemmel JO11-30000000
4SCE JO11-20000000
5VDZ JO11-30000000
6AWC JO11-31001035
7Lienden JO11-11001006
Programma 11 beker 1/4 finales Groep 3 JO11 3e klasse R3-4
DatumTijdThuisUit
di 24 apr18:30VDZ JO11-3SC Bemmel JO11-3
Uitslagen 11 beker 1e ronde Groep 3 JO11 3e klas R3-4
DatumTijdThuisUitUitslag
za 03 feb09:30ESA JO11-4VDZ JO11-32 - 6
Uitslagen 11 beker 1/4 finales Groep 3 JO11 3e klasse R3-4
DatumTijdThuisUitUitslag
wo 18 apr18:30VVLK JO11-1AWC JO11-35 - 3
za 03 feb08:30Lienden JO11-1SVHA JO11-1G0 - 6