Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 Zondag 3

Zondag 3

Spelers

Jan van Wely, Lex Vilier, Frans Spruyt, Michiel Latta, Harry Burgers, Menno van der Lienden, Olaf van der Lienden, John van Elk, Henry Spronk, Vincent Jansen, Marcel Jansen, Wilco van Vlaanderen, Abe Bakker, Harm Spronk, Rik Bobbink, Tommy Lentjes, Maarten van Muijen, Dylan Bisschop, Tim Veldhorst, Leron Wiltink, Mark Kreijne, Luc Eberson, Willem v.d. Kolk

Staf

Trainer/Leider: Harry Burgers
Leider: Edwin van Brandenburg

Shirtsponsor: Partytotaal
logo-partytotaal-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 22 apr11:00SCP 4SVHA 3regulier
zo 29 apr11:15RODA '28 3SVHA 3regulier
zo 06 mei10:00SVHA 3DIO '30 7regulier
do 10 mei09:45Unitas '28 3SVHA 3regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
do 19 apr18:45WVW 4SVHA 33 - 2regulier
zo 15 apr10:00CHRC 3SVHA 32 - 2regulier
zo 08 apr10:00SVHA 3Woezik 114 - 0regulier
zo 25 mrt10:00SVHA 3Leones 41 - 6regulier
Stand Mannen Zondag reserve 7e klasse 01
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SCP 4141130366026
2DIO '30 4171034336136
3Leones 4141022326628
4SVHA 315654233325
5RODA '28 315645224943
6CHRC 315645225458
7DIO '30 714707215659
8Unitas '28 313544192019
9Woezik 1115528173957
10DSZ 315249103353
11Alverna 6163112102755
12WVW 415121253170
Programma Mannen Zondag reserve 7e klasse 01
DatumTijdThuisUit
zo 22 apr09:45Unitas '28 3RODA '28 3
zo 22 apr10:30Leones 4Woezik 11
zo 22 apr11:00SCP 4SVHA 3
zo 22 apr11:45WVW 4DIO '30 7
zo 22 apr12:00Alverna 6DIO '30 4
zo 22 apr12:30DSZ 3CHRC 3
do 26 apr19:00DIO '30 7DSZ 3
do 26 apr19:00Alverna 6SCP 4
do 26 apr20:00Unitas '28 3Woezik 11
zo 29 apr09:30WVW 4CHRC 3
zo 29 apr09:45Unitas '28 3DIO '30 7
zo 29 apr10:30Leones 4SCP 4
zo 29 apr11:15RODA '28 3SVHA 3
do 03 mei19:15RODA '28 3Leones 4
Uitslagen Mannen Zondag reserve 7e klasse 01
DatumTijdThuisUitUitslag
do 19 apr18:45WVW 4SVHA 33 - 2
do 19 apr18:45Alverna 6DIO '30 73 - 8
do 19 apr18:45RODA '28 3Unitas '28 33 - 3
zo 15 apr12:00Alverna 6Unitas '28 31 - 1
zo 15 apr12:00RODA '28 3WVW 47 - 2
zo 15 apr11:00DIO '30 7DIO '30 40 - 6
zo 15 apr10:15DSZ 3Leones 41 - 2
zo 15 apr10:00CHRC 3SVHA 32 - 2
zo 15 apr09:30Woezik 11SCP 43 - 4
do 12 apr19:30CHRC 3Unitas '28 33 - 2
zo 08 apr12:15DIO '30 4RODA '28 33 - 3
zo 08 apr12:00WVW 4Alverna 60 - 1
zo 08 apr11:00SCP 4DIO '30 77 - 1
zo 08 apr10:30Leones 4CHRC 310 - 1
zo 08 apr10:00SVHA 3Woezik 114 - 0
zo 08 apr09:45Unitas '28 3DSZ 32 - 0