Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

2017-2018 Zondag 1-2

Zondag 2

Selectie

Jan-Willem Jacobs, Mark de Ruyter, Martijn Markus, Michael Hijmans, Roy Vermeulen, Roland van Sabben, Jaimy Verwaayen, Mark van Eldik, Bart Peperkamp, Bram Ariese, Stefan van Elk, Maarten Evers, Luuk Schouten, Leon Latta, Elkjar Rikken, Jeroen van Boldrik, Bas Peperkamp, Ronald Evers, Jules Merkus, Yosry Hassan, Kees Breunissen, Twan Aarnink, Bart van Olderen, Jeroen Janssen, Sjoerd Veldhorst, Wesley Ebbeng, Jasper Visser, Ries Hoogstad, Luc Dekker, Jaro Pol, Thijs Cardol

Staf

Trainer:
Leider: Harm Ariese

Sponsor: Betuwe Express
logo-betuwe-express-250x125

Komende wedstrijden
DatumTijdThuisUitCompetitie
zo 06 mei12:00Orion 6SVHA 2regulier
zo 13 mei11:00OSC 2SVHA 2regulier
zo 20 mei11:00SVHA 2Quick 1888 2regulier
zo 27 mei09:30NSVV FC Kunde 3SVHA 2regulier
Laatste uitslagen
DatumTijdThuisUitUitslagCompetitie
zo 15 apr11:00SVHA 2Groesbeekse Boys 30 - 6regulier
zo 08 apr12:00DVOL 3SVHA 25 - 2regulier
zo 25 mrt12:00SCE 2SVHA 29 - 0regulier
zo 11 mrt13:00DVE-Trajanus 2SVHA 23 - 2regulier
Stand Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1SCE 2121020323610
2Blauw Wit 312912283611
3DVE-Trajanus 213832273422
4Orion 612624203918
5Groesbeekse Boys 313625203426
6Quick 1888 213517163033
7OSC 213445162125
8DVOL 313436152527
9NSVV FC Kunde 312111041657
10SVHA 21301121749
Programma Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
DatumTijdThuisUit
zo 22 apr09:30Blauw Wit 3DVE-Trajanus 2
zo 22 apr10:30Groesbeekse Boys 3SCE 2
zo 22 apr12:00Orion 6Quick 1888 2
zo 29 apr10:30Groesbeekse Boys 3Quick 1888 2
zo 29 apr11:00SCE 2Orion 6
zo 29 apr12:00DVE-Trajanus 2Blauw Wit 3
zo 29 apr12:00DVOL 3NSVV FC Kunde 3
Uitslagen Mannen Zondag reserve 4e klasse 03
DatumTijdThuisUitUitslag
do 19 apr18:45Quick 1888 2OSC 20 - 0
zo 15 apr11:00OSC 2DVE-Trajanus 21 - 3
zo 15 apr11:00SCE 2DVOL 34 - 0
zo 15 apr11:00SVHA 2Groesbeekse Boys 30 - 6
zo 15 apr10:30Quick 1888 2Blauw Wit 33 - 0
zo 08 apr12:00DVE-Trajanus 2Quick 1888 26 - 2
zo 08 apr12:00Orion 6OSC 24 - 1
zo 08 apr12:00DVOL 3SVHA 25 - 2
zo 08 apr09:30Blauw Wit 3NSVV FC Kunde 36 - 0
Stand beker reserve zondag poule Groep 1 32
PosTeamGWGLVPDPVDPT
1DSZ 23210773
2FC Jeugd 43111475
3SVHA 23102358
4Aquila 23021258