Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

20141110_181959
30 juni 2015

Meidenvoetbal Indeling 2015 / 2016

Beste Leden en ouders en/of verzorgers,

Hier de indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2015-2016. Deze zijn evenals voorgaande jaren onder voorbehoud.
De indelingen zijn samengesteld door de TC met behulp van spelersbeoordelingen door de trainers/leiders en eigen waarnemingen.

Wij zijn gedwongen geweest om teams door krapte aan te vullen met jongere spelers.

Indien er vragen en/of opmerkingen zijn, kunnen deze uitsluitend gemaild worden naar: technischecommissie@svha.nl
De Technische Commissie zal dan zo snel mogelijk contact met u/jullie opnemen.

Met sportieve groet,

De Technische Commissie SVHA

 

Team E4M
Naam
1 Rozanne Ebbinge
2 Lois Geluk
3 Dawy Gerritsen
4 Joslyn Geurts
5 Manuela de Ruyter
6 Ellen Wiggelman
7 Maud Willemsen
8 Paula Nikkelen
Trainer Angelique Gerritsen
Leider Marit Hendriks
Training Woensdag 17:00 18:00

 

Team MD1
Naam
1 Jade van Antwerpen
2 Iris Cornelissen
3 Naomi Cornelissen
4 Froukje van Dijken
5 Robin Hendriks
6 Frederique de Jager
7 Lian de Kort
8 Anne Latta
9 Demi Meeuwsen
10 Hanna van Selm
11 Kaylee Stekelenburg
12 Joyce van Welie
13 Daniek Willemse
Trainer Harry van Stekelenburg
Leider Liesbeth Cornelissen
Leider Chrystel Meurs
Leider Judith Willemsen
Training Maandag 18:15 19:15

 

Team MC1
Naam
1 Isa Besselink
2 Sanne Bouwman
3 Frederique Frentz
4 Amy Gerritsen
5 Silke Godron
6 Sanne Hendriks
7 Lenny Hendriks
8 Marie-Louise de Jager
9 Chimene Langelaar
10 Sascha Schuiling
11 Fleur Tillmann
12 Yara Vos
13 Inge Wiggelman
14 Merel Willemsen
Trainer Mark Willemsen
Trainer Wijnand Gerritsen
Leider Jessica van Baal
Training Maandag 18:30 19:45
Donderdag 18:00 19:00

 

Team MB1
Naam
1 Tessa Bouwman
2 Lotte Buis
3 Daphne Elferink
4 Celine Hasselbach
5 Marit Hendriks
6 Hille Janssen
7 Amber van Kreel
8 Fleur Laponder
9 Emke Latta
10 Tekla Latta
11 Diede Nanninga
12 Lieke Veens
13 Evy Wiggelman
14 Zoë Willemsen
Trainer Wijnand Gerritsen
Trainer Mark Willemsen
Leider Martine Hendriksen
Training Maandag 19:45 21:00
Donderdag 18:00 19:00