Sportvereniging Herveld-Andelst

Sportieve prestaties en ontwikkeling
met plezier, respect en trots

Sportvereniging Herveld-Andelst streeft als kleine betrokken voetbalvereniging om sportief en maatschappelijk, binnen en buiten de regio een aanwinst te zijn

20141110_181959
30 juni 2015

Junioren Indeling 2015 / 2016

Beste Leden en ouders en/of verzorgers,

Hier de indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2015-2016. Deze zijn evenals voorgaande jaren onder voorbehoud.
De indelingen zijn samengesteld door de TC met behulp van spelersbeoordelingen door de trainers/leiders en eigen waarnemingen.

Wij zijn gedwongen geweest om teams door krapte aan te vullen met jongere spelers.

Indien er vragen en/of opmerkingen zijn, kunnen deze uitsluitend gemaild worden naar: technischecommissie@svha.nl
De Technische Commissie zal dan zo snel mogelijk contact met u/jullie opnemen.

Met sportieve groet,

De Technische Commissie SVHA

 

Team C2
Naam
1 Thomas Ballios
2 Owen Degen
3 Okke  Derksen
4 Stan Jansen
5 Benjamin de Kleine
6 Sjoerd Kramer
7 Jay Louter
8 Rico Meeuwsen
9 Max van   Meurs
10 Joep van der Oord
11 Arjan van de Pol
12 Bas de Ruijter
13 Aaron Schotten
14 Lucas Wiggelman
15 Coen Witte
Trainer Jason van Altena
Trainer Mark Kreijne
Leider Peter Schotten
Training Maandag 19:15 20:15
Training Woensdag 19:30 20:30

 

Team C1
Naam
1 Jesse van Aggelen
2 Ian Christy
3 Milan Ebbinge
4 Cas Jansen
5 Thomas Kogels
6 Okke de Koning
7 Rick Krijnen
8 Coen van der Linden
9 Paul van der Linden
10 Frank Peeters
11 Thom Peeters
12 Maikel de Ruijter
13 Paliek Veens
14 Joost  Wiggelman
Trainer Bas Peperkamp
Trainer Jules Merkus
Training Dinsdag 19:00 20:00
Training Donderdag 19:00 20:00

 

Team B2
Naam
1 Dylan Akkerman
2 Mathew den Ambtman
3 Roy  Budding
4 Bas Gerritsen
5 Sander Geurts
6 Remco Hendriks
7 Rick  van de Kolk
8 Jeroen van Sinderen
9 Luc van de Sluis
10 Nando van Stekelenburg
11 Bart van Stralen
12 Paul Verhoeven
13 Harm Willemsen
14 Noah Willemsen
15 Kees de Wit
16 Michel Timmer
 17 Lars Kramer
Trainer Jelmer Ijkhout
Trainer Mustaba Mieri
Leider Martin Ijkhout
Training Maandag 20:00 21:00
Training Donderdag 19:00 20:00

 

Team B1
Naam
1 Brian Aalbers
2 Julian  Akkerman
3 Niels Boersma
4 Michael Broekhuizen
5 Roy  Dekker
6 Tim Dekker
7 Lex  van Diepen
8 Rick Diepeveen
9 Jelmer van der Kolk
10 Jean-Pierre de Jager
11 Thom Hartman
12 Jurriaan Langelaar
13 Tom Mulder
14 Mahad Shigow
15 Thijs Swartjes
16 Tom Veens
Trainer Rudie Doezejager
Trainer Heino Janssen
Leider Erwin Hartman
Training Maandag 20:00 21:00
Training Woensdag 19:45 20:45

 

Team A1
Naam
1 Youri Cabusas
2 Sven Degen
3 Dennis van Dulm
4 Gert-Jan Hooijer
5 Luc  Jansen
6 Stan Klein Mentink
7 Tijmen van de Kolk
8 Joost  van Kreel
9 Stijn van der Linden
10 Menno Lintsen
11 Jaro Pol
12 Jelle van Put
13 Guus Rothoff
14 Stijn Teunissen
15 Joost  van Zadelhoff
16 Justin Gerdsen
17 Loay Saleh
Trainer Joey Smits
Ass. Trainer Leon Latta
Leider Bert van der Linden
Leider Martin van der Kolk
Training Dinsdag 18:45 20:00
Training Donderdag 20:00 21:15